bugün

(bkz: erkeği en sağlam burç) başlığı altına yay yazdıktan sonra aldığım eksilerden sonra kesin karar verdim kızlar yay erkeklerini sevmiyor.ama neden? tahminimce yay burcu erkeği çoğu kıza çektirmiştir. aslında çok güzel insanlarız ama ikili ilişkilerde bir sıkıntı yaşadığımız doğrudur.
yay burcu erkeğinde aynı zamanda hem bir çekicilik hemde bir iticilik olduğundandır. Değişiktir. Hem severim hemde benden uzak olmasını isterim. Ölün be siz.
yil olmus 2014 hala burc a inanan gerizekalilar var. insan gercekten hayret ediyor.

edit: butun kizlar toplanmis beni eksilemis amk
sadakatsiz bağımsız özgürlükçü olduklarından bağımlılığı sevmez ne bir insana ne bir şehire ne bir düşünceye nede bir tarza. kızları içinde geçerlidir.
yanlis olan bir onermenin bosuna aranan nedenleridir. yukseleni yay burcu olan erkekler, ikizler ve yay burcu kadini tarafindan sevilebilirler.
ayıp eden kızlara sormamız gereken nedenlerdir.
gergin ve stresli olmaları. aynı zamanda kaprisli ve bencil olmaları. hep kendi dediklerini yaptırmalarından ötürü.
nedeni mi varmış?

*aa kızlar neden ama?
Özgürlüklerine aşırı düşkün olmalarıdır. Gırgır, şamata ve eğlencede sınır tanımazlar, iyi bir dost fakat çekilmez bir sevgili olurlar.
bağlanmaktan korkmayı bırak, yer yüzünde öyle bir eylem yokmuş gibi davranmalarındandır. felaket hoş sohbetlerdir. ben pek bir severim ancak özgürlük ve duygusal sığlıkları dolayısıyla zor da olsa uzak durulması taraftarıyımdır.
okunun küçük olması.
yay burcu erkeklerin özgürlüklerine düşkün olmasıdır elbette. entelleşip 200 cümle kurmaya gerek yok. yay burçları olarak çok özgür oluyoz ve yeni am görünce dayanamayıp yalamak istiyoz. olay bu sadece. am nefis.
bu önermenin dışında bir yay burcu erkeği olduğumu söylemem gerekti.
yay burcu erkeğinin biraz salak olması olabilir.
bir yay burcu bayanı olarak ben bile sevmiyorum lan. işin komik tarafı hemen hemen benzer özelliklere sahip olsakta yay burcunun en belirgin özelliği olan özgürlük tutkusu, bağlı kalamama, kaçıp gitme isteği gibi duygular onlarda daha baskın sanırım. hep bir ayaklari kapıdadır her an kaçıp gidicek gibi durur. bundan dolayi da karşısındakine fazla vermezler. ee bir bayanda güven ister herşeyden önce. netlik ister iskikrar ister olmayinca da bu burcun er kişisi pek sevilmiyor haliyle. genelleme yapmak cok doğru olmasada etrafimdaki 'ben dahil' birçok kız arkadaşim, yay burcu erkekleriyle hep ayni sorunlari yaşadilar istisnasiz hemde. o yüzden çevremdeki bir çok kişi yay burcu diyince bi durur. önce saydirir sonra 'ay sende yaydin dimi canim' diyip toparlmaya calışır. velhasil kelam gerçekten zordur bir burçtur yay. çok iyi dost olur, etrafinda birçok insan görmek mümkündür, sohbeti güzeldir, eğlendirir, destek olur ama sevgili olmaz. illa yay burcu istiyorsan etrafinda ne bilim kankan olsun, haci de pampa de tamamen kişisel tercihine birakiyorum yani ama sevgili cık.. hee acayip şansli da bir burçtur onu da belirtmeden geçemicem *