bugün

böyle bir şey gerçekten var ve insanlar kabul etmek istemiyor.
incici kız vardır. küfür de eder amınakoyim, canı istiyorsa erkek gibi de davranır belanızı da siker adam olun adam.
küfür ederken aynı anda baharat yolunu sırtlama gücüne sahip kız. (bkz: kaliteli kaşar)
gereğinden fazla abartılan kız tipidir.

Konu, cinselliğin alabildiğine açık konuşulduğu bu platformda bulunuyor olmalarından ileri geliyor. Kaldı ki bunu, internetin tüm mecralarında görmek mümkün. Her ne kadar "delikanlı" "zeki" "dediği dedik" gibi tanımlamalar ardına sığınıyor olsalar da bir çoğu okulda, sokakta gördüğünüz, normal tiplerdir.

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama bir laf vardı;

"internet üzerinde istediğin herkes olabilir, kendini istediğin gibi tanıtabilirsin. Bir çok kişinin aptal olmayı seçmesi çok garip." diye.

Zeka konusunda ahkam kesecek değilim. Sonuçta kalabalık bir oluşumdan bahsediyoruz, mutlak biçimde "aranan kan" bulunur. Lakin unutulmaması gereken nokta, bu hanım kızların kendilerini gerçek hayatta ne ile tanımladıklarıdır. Sonuçta rahat rahat küfür edebiliyor olmak bir meziyet değil diye düşünüyorum. Hatta bu bağlamda ekşi, uludağ gibi bir sözlük ya da instagram twitter gibi bir mini blog içinde bile, kendini tanımlamanın akıl sağlığı yönünden çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum..
tabii ki vardır. hatta haxball bile oynar *

edit: sözlükten kız düşürememiş yazarlar tarafından yaftalanan kızlardır.
leştir. zirvelerden biliyorum. bebisinci nesilden sonrasi hunharca bozdugundan inciyi uzun zaman once biraktim tabi.
(bkz: fahişe)
vardır, mutlaka vardır. ama henüz bu bünye bunlardan biriyle tanışmamıştır.
Amlıdır o amlı.
2010 gibi guzeldi evet.
şahsi görüşüm içinde bir nebze gizli orospuluk olan kızdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar