bugün

Taşıma aracının adı farketmeksizin (otobüs, minibüs, metrobüs, tramvay, metro, uçak, zeplin vs) her Türk kızında görülen davranışlar.

Böyle oflar puflar. Surat asar. Camdan dışarı bakar. Kimseyi siklemiyorum havalarına girer. Daima ben sizinle burayı paylaşmam aslında ama işte mecburiyet der gibi bi ifade vardır yüzünde. Her an herkesin onu fordlamak istediğini düşünür. O kalabalık içinde yanlışlıkla olabilecek en ufak temasta bile olay çıkarır. Neyse sinirim bozuldu daha fazla yazamıyorum. Amk Kezbanları ya.

Bi gün birinin Çakıcam ağzının üstüne o olacak.

Edit: otobüsten inip eksilemeye gelmisler.
Edit2: beyler hadi gene iyisiniz bak gelip çemkirdiler burada, kız nicki gördünüz iki üç tane.
taytlı olup tripten tribe girerler. bunların yüzünden metrobüste iki büklüm oluyorum dayamamak için.
birisinin aynı araçta yolculuk ettiğimizi hatırlatması gereken kızdır.
bir erkeğin yanına oturmama isteğini belli ederek zoraki oturmasıdır. çok sinir bozucudur sanki zikecekler.
sanki hayatında ilk defa otobüse biniyormuş tepkisi gösterebilir. ama korkmayın bu kızımız henüz metrobüse binmemiştir.
camdan dışarı bakarken arabası olan bir sevgilinin hayalini kuran kızdır.
boeing 777'de yolculuk ettiğini sanan kızdır. otobüs lan o otobüs.
toplu taşımaya binip acaba bugün hangi kıza dayasam, hıı şu kırmızılı fena değişmiş dur azıcık gözümle taciz edeyim. dur yakamı bağrımı açayım da buram buram ter kokayım demeyen kızdır en azından. sanırsın hepsi tam bir istanbul beyfendisi. hey allahım gelmiş bi de başlık açmış yok kızlar ofluyo, yok tripden tribe giriyor.
ya öküz gibi bakar ya da saçını başını düzeltir.
(bkz: ay beni sikicekler)
erkeğin yanına oturmama tribidir.
Haklı triplerdir. Zira büyük şehirlerde toplu taşıma araçları Müslüman işi olmaktan çıkmıştır. Ülkemiz de malum abaza cennetidir. Bu zavallı hanım kızlar napsındır. (Onun arabası yok, şoförü de yok, ama maalesef ruhu var.)