bugün

entry'ler (29)

blog

http://www.cevizlikestane.com örnek teşkil etmektedir.

en beğenilen blog sayfaları

benim ve 2 arkadaşımın daha yazdığı blog olmasından dolayıdır ki en sevdiğim blogdur.

http://www.cevizlikestane.com

sony ericsson

bu ericsson başka erik yok türünde espiriler yaratılan telefon markası.

kötü sözlük

sözlük ne kadar kaliteliyse yönetimi o kadar kötüdür. sözlükte kaliteli yazarlar olmasına rağmen, vasat yazarlar da vardır. ama gelgelelim ki yönetimi bugüne kadar gördüğüm en kötü yönetim. zaten en son sıkılmışlardı, yeni yönetim kuruyorlardı. olaya bak sözlük admini ve moderatörleri sıkılıyor ve arka plana geçip yeni yönetim kuruyor.

zaten sizden bir cacık olmazdı arka planda kaldığınız iyi oldu. sözlüklerin recep tayyip erdoğan'ı bunlar.

saçını dikip yan profilden foto çeken ergen

apaçi olması da bir başka özelliğidir.

kötü sözlük

gayet hoş vakit geçirdiğim güzel sözlük. orada da salınıyoruz.

bir türbanlının gözünden inci sözlük

dinen caiz değildir demesi muhtemeldir.

çaylaklık

3 ile 30 gün arasında onaylanıyor çaylaklık. ilk okuduğumda inanmamış idim ancak 28 gün sonunda onaylanmış. helal.

marmara üniversitesi nde derse türbanla girilmesi

insani bir haktır. isteyen istediği şekilde girebilir. her ne kadar ben de sevmesem bile din ile ilgili şeyleri, olması gereken budur.

max stirner

egoistlerden bir toplum kurmayı amaçlayan en büyük bireyci anarşist.

bir gay olarak türkiye de yaşamak

bizim okulda bir çocuk vardı ve hafifte kırıktı hani. oradan yola çıkarsak, bir sürü kız arkadaşın olup, onlarla ağda muhabbeti yapmaktır türkiye'de gay olmak.

consume obey die

sistemin ne kadar kötü olduğunu yansıtan en güzel 3 kelimedir. aslında hayvandan farkımızın olmadığının da göstergesidir. tüket, itaat et, öl. hayvanlar da aynısını yapıyor yahu.

kurtlar vadisi pusu

bugün yeni sezonuna başlayan türk mafya dizisi. ne ölen vardır bu dizide ne kalan. ölmeyeni allah öldürmüyor işte.

pall mall

ne malboro'ya ne winston'a ne de başka bir şeye benzer pall mall. pall mall ki gönüllerimizin sigarası, özellikle mavi paket en içilesi sigaradır.

depremde ilk akla gelen kişi

banu alkan olmayacağına göre, kendisiyle anlaşamasakta kardeşlerimiz falan gelirdi herhalde. niyese kötü bir şey olduğu zaman ilk kardeşim geliyor aklıma.

balık burcu erkeği

Albert Einstein gibi bir deha ile aynı burç sahibi kişi olarak söyleyebileceğim şeyler şunlardır;

Birisiyle tanıştığı zaman hemen samimi olamaz, gözlemlemesi gerekir. Çünkü ters bir şey söyleyip karşısındakini kendisinden soğutmak istemez. bir süre gözlemler ondan sonra karşısındakine göre davranır. bunun yanında gereğinden fazla duygusaldır. çok fazla kalabalık ortamları sevmez, 1-2 tane sevdiği arkadaşıyla sessiz sakin bir yerlerde zaman geçirmek daha uygundur onun için. kime ne zaman aşık olacağı belli değildir. hiç olmayacak kişilere aşık olup hayatı kendine zehir eder ve aşık olduğu kişi için herşeyini feda eder, hem de defalarca ama daha sonra pişman olur, bir şey değişmez tekrar aynısını yapar. akıllanmayız valla ya.

sunay akın

bizim evin yakınlarında oyuncak müzesi olan şair, yazardır. gördüğüm kadarıyla çok fazla konuşan ve bilgili biri.

bim deki kalitesiz ürünleri yiyebilen kişi

küçükken hanginiz yemedi sorarım. oranın cipsi, keki ve tabiki kolası gibi şeyler başka nerede var ? ancak diğer bir pencereden yani incicilerin gözünden bakarsak, buna fakir piç demek gerekirdi.

sözlük yazarı bayanlardan her gün 100 mesaj almak

libidosu yüksek erkektir. sexydir, çekicidir desek bile inanılmaması gereken hadise. bu devirde kaldı mı öylesi.

çaylakların girdiği entry

ilk sözlük yazarı olma deneyimi ise, ürkütücü, kalp atışlarını hızlandıran olaydır. 10 kere değiştirilir bir entry.* biz de geçtik oralardan biliyoruz herhalde yahu.