entry'ler (248)

100 ile giderken aynı anda 50 ile de gitmek

50 ile kime gidiyorsun ufaklık?

ilk türbanlı operasyonunuz

böyle saçma sapan başlıkların açilmasına nasıl izin veriliyo sözlükte? 15 yaşında tek eliyle entry giren ergenler cirit atıyor? anası babasi nerede kardeşim bu çocukların?

edit: yalnız sonradan başlığı okuyunca bi naiflik sezer gibi oldum. istemsiz güldüm.

göbekli erkeklerin kaslı erkeklerden seksi olması

burada bahsedilen göbekli erkek eskiden vücut çalışmış, sonradan yağlanmış erkek ise zaman zaman doğru bir önerme olabilir.

(bkz: till lindemann)

sevişirken orospu denilmesinden tahrik olan kız

bugüne kadar seviştiğim çoğu kiz dirty talkingten hoşlanıyordu. işin evrimsel sürecini, sosyolojisini bilmem ama çoğu kadın yatakta bu tür şeyleri seviyor. önemli olan iki tarafın da bundan memnun olması.

göster göster cicilerini

göster göster ciciklerini

(bkz: yaran yanlış okumalar)

çocukların karşısında çırılçıplak oynayan erkekler

gayet yararlı görüntülerdir. bu şova maruz kalan çocukların ileride eşcinsel olma ihtimali yoktur.

ayrıca serkan ne aratırken bu videoya denk geldin ya?

uyuduktan sonra olmaması gereken şeyler

bağırsakların biz uyuduktan sonra çalışması çok saçma. 12 gibi yatıyorum ve 3'te gelen sıçma isteği ile yatağımdan fırlıyorum. abicim zamanı mı şimdi sıçmanın? neden besinleri ben uyurken sindiriyorsunuz ya siz nasil organsınız oğlum ? beyni ben yönetmiyor muyum, versin komutu desin ki " bünye uyuduktan sonra hiçbir sindirim mekanizması çalışmayacak, stand by konumunda beklenecek."

gece 03 00 da gelen kaka

kesinlikle her alfa erkeğin yaşadığını düşündüğüm durumdur. malum gün içinde yüksek oranda protein, karbonhidrat, mineral, vitamin alıyoruz. her ne kadar akşam 9 gibi tuvalete çıksam da bazı geceler gelen kaka isteği ile yerimden fırlıyorum.

not: bu entryi wcden yazmaktayım

gece sokakta bağıra bağıra şarkı söylemek

yanınızda ufuk beydemir'in video çekerek bitmesine sebebiyet verecek sakıncalı davranış.

tembel hayvanların 50 milyon yıldır dünyada olması

nefes almak ile yaşamanın farkını insana hatırlatan hayvandır. 50 milyon yıldır dünyadasınız ama kime yararınız dokunmuş ki? nefes almayı yaşamak sanıyorsunuz.

bu ezik hayvanlara mensup olup 50 milyon yıldır dünyada olmamızla övüneceğime dinozor misali rüzgar gibi esip geçen şanlı bir neslin üyesi olmayı arzu ederdim.

tuğçe kandemir

çok net varoş ayıklama turnusolu. bunu seven kardeşiniz bile olsa hayatınızdan çıkarın, balon misali yükselirsiniz.

7 yıl sonra sözlüğe dönmek

7 yılda ekşi yazarı oldum yalan yok. bu ortamdan uzaklaşmak istedim. zall'ı sevmem ve genel yazar kalitesini düşük buluyorum. bi' süre donanımhaber'de ölücülük yaptım.

formatı bilerek siktiğimi itiraf etmeliyim, muhtemelen başlığın silik yiyeceğini çoğunuzdan iyi biliyorum. napalım özledim sizi.

bu arada ekşi, uludağ, instela, inci ve süslü sözlükte aktif hesaplarım var.

7 yıl önce mastürbatör bir ergenken şimdi iş güç sahibi bir adam oldum.

eski bir dost ile yıllar sonra karşılaşmak gibidir. konuşmak istersin; lakin lafa nereden başlayacağını bilemezsin.

evet efendim benim bu, en son entryi 2012 yılında girmişim. tam 7 yıl sonra kullanıcı adımı hatırlayarak sözlüğe tekrar döndüm.

orhan a orhoş muharrem e muharroş demek

orhi daha münasiptir .

aşık olmadığı erkeğe aşırı ilgili davranan kız

ağır orospudur.

leon profesyonel filminde oynayan küçük kız

eskiden tatlı şimdi taştır.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

eclipse.

kafa kesme ya da kopma sahnesi olan filmler

300. türkiye'deki adıyla 300 Spartalı.

bir apaçi olarak cristiano ronaldo

apaçi akımını ronaldo'nun başlattığını düşünüyorum. saç şekli olarak,davranış olarak ronaldo'dan daha apaçisini görmediğimi söyleyebilirim.

ayrıca clear reklamındaki muhteşem ingilizcesi akıllarımıza kazındı doğrusu. *