bugün

eski bir dost ile yıllar sonra karşılaşmak gibidir. konuşmak istersin; lakin lafa nereden başlayacağını bilemezsin.

evet efendim benim bu, en son entryi 2012 yılında girmişim. tam 7 yıl sonra kullanıcı adımı hatırlayarak sözlüğe tekrar döndüm.
7 yıl önce mastürbatör bir ergenken şimdi iş güç sahibi bir adam oldum.
Aferin çok güzel yapmışsın bir daha yapma.
bende bi gidicem 7 yıl sonra dönmicem özler ararsınız artık.
kesin aşık olup içini dökmek için gelmiştir. belirtiler bunu gösteriyor.
7 yıl sonra kullanıcı şifresini hatırlamaya ilham kaynağı olan şeyi çok merak ettiren dönme olayıdır. Komada mı kaldın amk.
7 yıl sonra sözlüğe dönüp ilk entryde formatı sikmek.
Tavsiyelerimin olacağı yazardır : Troll fazlaca bulunuyor. Donuz yap onlara. Engellemek demek. Görmezsin zırvalarını. Hoş bulduklarını da takip'e al kardeş. Böyle iyi bir yer oluyor az buçuk. Hoşgeldin tekrar.
geçen haftalarda yıllar sonra bizzat döndüm. keşke dönmeyeydim. bitmiş sözlük.
7 yılda ekşi yazarı oldum yalan yok. bu ortamdan uzaklaşmak istedim. zall'ı sevmem ve genel yazar kalitesini düşük buluyorum. bi' süre donanımhaber'de ölücülük yaptım.

formatı bilerek siktiğimi itiraf etmeliyim, muhtemelen başlığın silik yiyeceğini çoğunuzdan iyi biliyorum. napalım özledim sizi.

bu arada ekşi, uludağ, instela, inci ve süslü sözlükte aktif hesaplarım var.
işin kötüsü 7 yıldır değişen hiç bişi yok. arada bi darbe girişimi filan oldu.
Benim yaptığım davranıştır.
Anlatsana neden 7 yıl?
görsel
sosyal medyanın mircte aga önüme @ koysana olduğu dönemlerde dönemin kalite kokan yazarlarıyla yazdığında heyecanla sol frameyi şenlendirmekti sözlük yazarlığı. msn de ne dinliyorum özelliği ile mesaj göndermekti. bir titreşim ile aslında çok şey anlatmaktı. zirvelerde herkes senden bahsederken sessizce kendini tanıtmadan onları dinlemekti. yüzünü görmediğin kimselere hayran olmaktı sözlük. sadece kalemine hayran olmak... kimse de kalkıp kendini profil yapmazdı. bu sözlük adabına aykırı bir durumdu. şimdi ise yazacak çok şey var aslında ama yazacak adam eskide kaldı.
bizlere de hoşgelmişsin demenin düşeceği dönüştür. yalnız ufak bir sıkıntı var. sen sözlüğü bıraktığının ertesi haftası yeni bir kural çıktı. sözlüğe 1 seneden fazla ara veren yazarların senelik aidat yatırmaları gerekiyor hesap/nick işletim ücreti olarak. tahsilat görevlisi olarak da beni atadılar. hesap numarasını şey edelim faize binmesin iyice..

işin şakası bir yana cidden ilgimi çekiyor böyle şeyler. ben buradan gittikten sonra 7 seneyi boş ver 7 ay sonra buranın adını bile unuturum muhtemelen. dönmeyi şöyle geçtim.
'senin için parti vermek isterdik ama malum ekonomi' dediğimdir.

neyse hoşgeldin.
Hep böyle gelip gidermisin.
Yıllardır farklı isimlerde sözlükte olanlar da var.

(bkz: petitjoueur)
sayısalı tutturup, 7 sene sonra delik ceketiyle dönen adam gibi olmuş.,
Bence bu sözlükte de diğer sözlüklerde de bir bok yok. Keşke nickini hatırlamasaydın. Keşke şifreni hatırlamasaydın. Burada güvenilecek bir azınlık olmasına rağmen çoğu insan sıkıntılı, takıntılı Ve bunalımlı tipler. Pek öyle fikir alışverişi yapılabilecek temizlikte insanlar değiller.
Zall sözlüğü satınca belki ekmek çıkar lan! Diyen yazar beyanı. *
(bkz: Merhabalar aq)
güncel Önemli Başlıklar