bugün

entry'ler (422)

en çok kaybetmekten korktuğunuz şey

Elbette sevdiklerim.

aşık olmak nasıl bir his

Beynini tamamıyla ele geçiren , sanki dünya da birtek o varmış gibi dusundurten his .

değer verdiğin birini hayatından silmek

Kolay olmayacak elbet uzuleceksiniz bilin istedim.

kadınlarda asker olsun kampanyası

Destekliyorum. Hatta o kadar destekliyorum ki ilk beni alsınlar. Hatta yetinmeyip bordo bereli eğitimlerine katip beni bordo bereli yapsınlar.

sözlük yazarlarının itirafları

Tam stalk yapıcam bi bakıyorum hesabı kitli. Gerizekalı diyip, 5 dakika sonra aynı şeyi yaşıyorum. Sanırım ikimiz de gerizekaliyiz.

neden yalnızsınız

Çünkü yalnızlık ondan daha çok seviyor beni.

7 sene mesajlaşılan kızın umut vermedim demesi

Sesli güldüm.

sözlük yazarlarının ruh halini anlatan görsel

Öyle bir ruh hali ki görseli bile yok.

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

Neredeyse 24 saattir uyuyamiyorum. Tabi ki aklımdan uyku geçiyor.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/MTUsIRYeKIQ

Bugün onun doğumgünü. Bensiz 2. Kutlayisi. Çünkü biz ayrılalı 2 sene , 1 ay , 3 gün oldu. Ne yaparsan yap bazı şeyler unutulmuyor. Ne tesadüftür bilmiyorum ama dün telefonumun hafizasını bosaltirken telefonumun ücra köşelerinde kalan , programın kendisinin yedekleme yaptığı 3 videomuzu buldum. izlerken aglayamadim. Çünkü o kadar eglenmisiz ki tekrar o anı yaşayıp güldüm. Özeldi benim için. Her ne olursa olsun öyle kalacak. Ondan sonra hayatıma kimseyi alamadım. Denedim , birinden hoşlandığımı düşünmeye kendimi ikna edecek kadar uğraştım. Ama olmadı. Birinin elini tuttugum zaman ona ihanet edecekmiş gibi hissediyorum. Ayrıldığım için pişman değilim asla. Çünkü sonumuzun iyi olmayacağını biliyorum. Ama öyle de acıyor , böyle de aciyor. Sanırım biraz daha zamana ihtiyacım var. En kötüsü de ikimizin de aynı durumda olması. insan böyle bir yükle ne kadar mutlu olabilirse o kadar mutluyum bende işte. Ömrün boyunca unutamayacagin birini sevmiş olmak. Seni seviyorum bal böceği ... Doğum günün kutlu olsun.

yalnızlığı anlatan resimler

görsel
Tabi ki Cem Adrian. Ya ne olacaktı.

gözlere alınan en güzel iltifat

Gözlerim yeşil fakat henüz güzel bi iltifat alamadım. Acaba bakmasinimi bilmiyorum ki ?. Ya da insanlar iltifat etmesini bilmiyor. Miyop felan makyajla güzel duruyor yani.

"istanbul kırmızısı" . Müthiş bir kadro , berbat bir senaryo. Amaç yok , sonuç yok. Pişman oldum. Ulen o kadar para verdik bari misirlari eve götürelim dedim mi? . Dedim. Niye güzel filmler yapmıyorsunuz ?.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

Ergenken diye tabir edebileceğim bir dönemde erkek arkadaşım saçlarımı avucuna alıp "ne kadar güzel kokuyor " demişti. Bende bunun üzerine saçlarımı koklayıp "of ya hayır sokak kokuyor" demiştim. Uzun müddet gülmüştük. Kendisi için açmış olduğum bu sözlüktekı makamimdan biran önce gidicem zaten. Merak etmeyin.

sözlük yazarlarının en güvendiği yetenekleri

Sevmek. Çok güzel severim. istikrarlı severim. Gencim , güzelim , üzerim. Şaka şaka. Ama gerçekten iyi severim be.

sözlük yazarlarının favori oyuncakları

Kesinlikle maşa. Onunla uyuduğum zaman kabuslar gorsemde o benim vazgeçilmezim. iyi geceler dileyin ona.
görsel

alkol sigara kullanmayan çapkınlık yapmayan erkek

Yalnız gece uyurken ustumuzu iyi ortelim rica edicem.

yazarların mesleklerinin en kötü tarafı

Yıllar sonra egittiğin çocukların seni unutucak olması. Hepsi değil belki ama çoğunun hafızasında olmayacak olmak beni korkutuyor.

o şuan bunu okuyorsa

Benden farkı yok demektir.