entry'ler (24)

size zarar veren nefret ettiğiniz huylarınız

inat inat inat.

türk romanı yerine rus romanı okuyan ilerici genç

ah be kardeşim! bir okuyalım da sanat milliyetçiliğini sonra düşünürüz ama yeter ki okuyalım!

evlenilecek kızda olması gereken üç özellik

1-Nefes
2-Alsın
3-Yeter.

bir kadının en güzel bölgesi

Kocaman yüreğidir.

otobüste cool olmaya çalışmak

Hele ki o kulakligi takinca benden havali yoktur. Hissettiğim Angelina gerçekte olan Kibariye misali.

türk kızı mı rus kızı mı

kendi ırkını gömen insandan ne beklenir ki ? Begenmiyosaniz gidin Putin amcaniz baksin size.

şu an dinlediğiniz şarkının içinden bir cümle

Hem kadersin,hem kedersin...

nihat hatipoğlu nun kazandığı para helal midir

Ülkede dert mi kalmadı da Nihat Hatipoğlu'nun parasini konu edindiniz dedirten basliktir.
Adam o kadar okul okumus, profesör olmuş e bi zahmet emeğinin karsiligini da alsin. Size kalsa öğretmenlerin aldiği maaş da haramdir o zaman. Lütfen biraz mantikli başlıklar acin. Milleti galeyana getirip kandirip, algi olusturmanin kimseye faydasi yok.

islam kadına değer verir deyip örnek verememek

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(Bir mümin, kötü huylu diye hanımına kızmasın! iyi huyu da olur.) [Müslim]

(Kadın, zayıf yaratılışlıdır. Zayıflığını susarak yenin! Evdeki kusurlarını görmemeye çalışın!) [ibni Lal]

(Hanımı ile iyi geçinip şakalaşanı Allahü teâlâ sever, rızklarını artırır.) [i.Lâl]

(En iyi Müslüman, hanımına en iyi davranandır. içinizde, hanımına en iyi davranan benim.) [Nesai]

(Hanımına güler yüzle bakan erkeğin defterine, bir köle azat etmiş sevabı yazılır.) [R.Nasıhin]

(Kadınlara ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir. Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür.) [i.Asakir]

Kaynak:(http://arsivbelge.com/yaz.php?sc=2703)

basenli kizlar

balik et kivamina girerler. armut tiplidirler.pantolon sorunu yasarlar.

her şey bedava olsa alınacak ilk şey

insanlık. (sözlük dumanalti)

yazarlarin sevmedigi yanlari

edit: inatçı olmam. kinci değilim ama inadim uğruna her şeyi yaparim.

hic birakmayacakmis gibi sarilmak

hic yasamadigim bir eylemdir.

türban takıp dar kot giyen yosma

Yaşı küçüktür veyahut zorla kapanmistir.

ağrı nasıl geçer

Kalp agrisiysa konu kilit başkan.

yalan söyleyemiyorum diyen insan

Yalan söylüyordur.

sözlükte varlığı hissedilmeyen yazarlar

edit: ben
beni de görün be. ben de yazarim.

türk askeri olacağıma amerikan askeri olurum

Siktir ordan, gavur tohumu.

sözlük kızlarının yüzde 95 i kezbandır

Sözlükteki erkeklerin de %95 i krodur. Ne yapiyoruz simdi ? Sözlüğün gidishatını göt kadar veletler mi belirliyor artik ?

kızların her yerde rahat rahat gezebilmesi

Ne rahat gezmesi ulan. Tecavüz edilerek öldürülen kızları ne çabuk unuttunuz. Özgecanın suçu da mi gezmekti ? Olması gereken şeyleri saçma sapan basliklar açarak illegalleştirmeyin.