bugün

(bkz: akrep insani)
beberuhi- hele bir sor niye. ne yapsam olmuyor hacı. siyaseti mi futbolu mu seksi mi depreştirsek, provoke etsek?
maden gibidirler, sizin onların üstüne basıp geçmeniz değerlerini düşürmez. derinlerde bir yerde beklerler. gün gelir onlardan da istifade edenler çıkar. yeterki etrafımıza daha dikkatli bakalım. onların keşfedilmeyi beklemelerinden çok bizim onları keşfetmeye ihtiyacımız vardır.
henüz çaylaktırlar ve varlıklarının kabulünü beklemektedirler...
(bkz: sözlükte yeni olmak)
(bkz: erturk)
nick altı boş yazarlardır.
(bkz: 6000 entryli 1000 karmalı nick altı boş yazar)
ona buna bok atmayan, haddini bilen, kimseye sataşmayan,
dine,edebe, millete, vatana laf söylemeyen,
söyleyenlerle de polemiğe girecek kadar kendini düşürmeyen yazardır.
ortak özellikleri saçmalamaya inanmamak ve saçmalamaktan hoşlanmamaktır.
yazdığından çok daha fazlasını okuyan yazarlardır. bilmedikleri konular hakkında yazılar yazmazlar, bilmediklerini sadece okurlar, öğrenmek niyeti ile. bildikleri de yazılmışsa, tekrar yazmazlar. yazacakları şeylerin ilk olmasına özen gösterirler. verilmemiş bilgi vermek isterler. aslında hepsi birer cevherdirler.
bir de tabi eski yazar olsa da sözlüğü zamanında sallamamış, yazı girmeye kasmadan sadece okumuş, sonra da sözlüğü başka sözlüklerle aldatmış(aslında onları da sözlükle aldatmış),tüm bu pislikleri yaptıktan sonra bi de üstüne üstlük "ya benim bi yazarlık vardı, du bakim orda mı hala" deyip, geri dönmüşleri vardır. (bkz: ben) (böyle vefa görmedim arkadaş) daha dikkat çekecek fırsatları da olmamıştır. ama dikkat çekmeye zorları da yoktur. çünkü önemli olan dikkat çekmek değil, onu neyle çektiğinizdir.
sözlüğün kurallarını iyice öğrenmeden kendini rezil etmemek için başlık açmayan.Yazdığı entrynin başka birisi tarafından yazılmadığına emin olan yazarlardır.Laf kalabalığı yapmazlar bilmediği konularda fikir beyan etmezler ama yaptıklarına dikkat edilmesi gereken yazarlardır varlığı pek hissedilmesede.*
(bkz: biromurde)
offline yazarlardır..
varlığını sözlüğe armağan etme konusunda gel-git yaşayan yazarlardır.
benim o.
(bkz: bademsekeri) *
Siklenmeyen yazarlar kervanındaki yazarlardır.
Uzun süredir sözlüğün varlığını unutmuş benim gibi yazarlardır.
edit: ben
beni de görün be. ben de yazarim.
(bkz: tam35izmir)
Beş! ses ver hemen.

(bkz: bizim nesil dislaniyor diye hayiflanan aglak yazar)*
ilgi orospusu olmadığından mütevellit benimdir.
derdim kimsenin ilgisini çekmek veya tanınmak olmadığı için benimdir.
umurumda olmayan durumdur. yani hissetseniz ne olacak çayımı yine dolduran benim amk.