bugün

entry'ler (255)

toma kovalayan çarşı

bu gece orda çarşı yok.roller değişti gerçek oyuncular sahnede artık uyanın.

polis taksim e dar ağacı kuruyor çabuk yardım

dar ağacı başkalarının ihtisas alanı diye biliyorduk.

gezi parkı olayının ideolojik çatışmaya evrilmesi

başlangıçtaki amacından çoktan sapılmıştır.şu anda birileri sevinç naraları atmaktadır.ideolojik olmasıda zor adama sorarlar hangi ideoloji diye.apo posteri açanınmı. yoksa chpli siyasilerin yapamadığı muhalefeti yapmaya çalışan gençlerinmi yoksa gerçekten akp nin şımarıklığından bıkanlarınmı.

direniş bitecek sanan umutsuz akp kadınları

ne kadar yanlış tanıyorsunuz akp kadınlarını.onlar eve kapatılmıyor kocalarının ihalelerden avm lerden kazandığı paralarla alınan lüks jipleriyle geziyor.ev işlerinide yabancı uyruklu çalışanları yapıyor.herkesi kendiniz gibimi sandınız.

recep tayyip erdoğan ın asla geri adım atmaması

kalıbının adamı olamamaktandır.

cumhuriyet bayramı kutlamayan cumhuriyet hükümeti

lokum diyecekken bokum demek deyimi durumu gayet güzel anlatır.

karadeniz türküleri

son dönem karadeniz türkülerini kazım koyuncu tadında yorumlayan grup karmate.
e kız koynunda ölsem de
kefen de istemezdum
3 gün sarilup yatsam
sağdan sola dönmezdum...

müge anlı yı deprem açıklaması yüzünden eleştirmek

milyonlarca insanın düşündüğünü ekranda dile getirdi sadece ikiyüzlülük yapmadı suçsa eğer tek suçu bu.

kızlardan kızlara tavsiyeler

kılla tüyle bu kadar fazla uğraşmayın onlar küçük işler hele bu devirde bu konularda tavsiye aldığınız için kendinizden utanın. çok gecikmeden anne olun dünyada hiçbir paranın ve hiç bir sevgilinin size tattıramıyacağı en güzel mutluluktur annelik.

oya başar

günün en doğru sözünü söyleyebilmiştir bir çok erkekten daha erkekçe konuşabilmiştir teşekkürler kendisine.

bağış şov

yıllardır toplanan deprem vergileri dolaylı olarak aktarılıyor diye düşünüyorum. bugün hatrı sayılır bağış yapabilen birçok yeni zengin babadan kalma şirketleri devralmadı yıllardır toplanan özel tüketim vergileri onların cebine aktarıldı bugünde bi zahmet bağış yapsınlar.

van depremi toplumsal barış için bahane olmuştur

oradaki insanlar kendileri ile barışık değillerki toplumsal barış olsun. onyedi ağustos depreminde ölüm yıkım vandakinden misli misli fazla iken hiç kimse yardım kapmak için kadınları ihtiyar amcaları tartaklamıyordu ama şimdi öylemi kimin gücü kime yeterse.o yüzden çok iyimser bakamıyorum.

van depremi toplumsal barış için bahane olmuştur

keşke gerçekten öyle olsa ve ben kendimden utansam. ama şu anda herşey çok sıcak soğuduğunda farklı olmaz inşallah.

doğal afette vatandaştan yardım dilenen devlet

depremde bir şehir yıkılsa onu anlarım.şehirde altı ilçede seksen bina enkaz şaka gibi.gerçekten çok büyük devletmişiz.rezalet tamamen rezalet.

van için tek yürek

o yardımları biraz daha abartalımki yarın tepemize daha iyi çıksınlar. boşuna dememişler deveye diken diye.

ak parti bizi hep yeniyor diyerek ağlayan laikçi

ak parti bizi hep yeniyor diye değilde neden hep yeniyo biz nerde yanlış yapıyoruz diye düşünse doğruyu bulacak amaaaa. kendi içlerinde birbirinin ayıbını açmaktan fırsatları olmuyorki. oysa yüce dinimiz ne diyor müslüman kardeşinin ayıplarını örtün açmayın.ama pardon böyle şeylere biz yobazlar inanıyorduk dimi.ee hadi ağlamaya devam o zaman.

akp gidince sözlükteki yobazların yapacakları

sözlükteki insanları ne kadar tanıdığını sormak gerekir önce.ha eğer ak partili olan herkese yobaz diyebiliyorsa birileri ona sadece gülünür kahkaha ile ciddiye alıp cevap vermek insanın kendine olan saygısını zedeler.

12 haziran 2011 kılıçdaroğlu nun camdan atlaması

kılıçdaroğlu partisine gerçekten değer veriyorsa 12 haziranı beklemeye gerek yok şimdi atlamalı. chp kılıçdaroğlu na gümüş tepside sunuldu, baykal ın kaset olayı, baykal a kök söktüren mustafa sarıgül ün tam parti kurmak üzereyken nasıl bir ilahi güç tarafından korkutulduysa bir anda kılıçdaroğlu tarafına geçmesi. bunların hepsi zahmet çekmeden sunuldu ama sonuç ne oldu. mücadele vermeden şimdiki olduğu yere gelen sayın kılıçdaroğlu aynı şekilde iktidarında kendisine sunulmasını bekliyor. yazık diyorum yıllarca dişi tırnağı ile o partiye emek veren insanlara yazık. bunu hak etmediler ne onlar nede türkiyenin en köklü partisi chp bunu hak etmedi.

12 haziran sonrası chp ikiye bölünür

yüksek ihtimal seçime girmeden bile bölünür.ve bu bölünmeler sürdükçe karşısında ciddi bir muhalefet bulamayan iktidar partisinin ekmeğinede yağ sürülmüş olur.

güvenilmeyen bir kadın olmak

akıllı kadın taktiğidir güvenilmeyen kadın olmak. sahip oldukları kadın güvenilir olduğunda bütün erkekler aldatır.ama böyle bir kadınla olan erkeğin bütün derdi boynuz yememektir velhasıl aldatmak aklına bile gelmez.