bugün

entry'ler (53)

kahve içmemek

Kafein zararlarini bilen kisi davranisidir. Uykuyu seven biri de yapabilir.

her evde bulunması gereken üç şey

At avrat silah.

kabeyi tavaf edeceğinize anıtkabiri edin

Inanmiyorsan millete sacma onerilerinle inananlari rahatsız etme. Bu basligi gorunce bile bi kotu hissettim. Ateistlere falan islami kabul etmeyenlere normalde karsi degilimdir. Boyle yazilar yazip kendinizi kucultmeyin.

uludağ sözlük ü ayakta tutan tek güç

Sitede pkk ve got kili cok bea. yinede bir arada durabiliyoz hayret. Bizde foşik oluyoz heralde.

yazarlar seri katil olsa cesete bırakacakları iz

63 styla yazmak.

hoşlanılan kızı düşüne düşüne aşık olmak

Lan selam dahi diyemiyom ne alaka dicek diye. Nasil muhabbete gircez konuscaz anlamadım gerci bir iki kez baktigini farkettim de ben neden bakiyorum onu anlamak icin mi bakiyo acaba *

counter strike tın türkiyede geçtiği gerçeği

98 de kurt sorunu yine vardi ocalan da gencti yani olma ihtimali yok degil ama olmayada bilir.

sevgili olamama nedenleri

Yeterli cekicilige sahip olmama olabilir ya da dogru kisilere ulasmaya calismiyor olabilirsiniz. Neden sevgilim yok diye düşününce genelde bunun bile esi cocugu var dedigim insanlar aklima gelir ve bende evlenirim bi gun vakti gelsin bi derim.

çocukken allah sanılan şeyler

Cocuk haliyle yaptigim hareket. Kucuk oyuncaklarimi yönetir konusturur oynatirdim kendimi Allah yerine koymustum. Bi tovbe namazi kilip geleyim gece gece carpilmayalim :D .

sözlükte yaş ortalamasının 17 olması

Bence 18 19 vardir ya abartmamak lazim.

sözlük yazarlarının telefon alarm müzikleri

Gs cildirin marsinin nakarat kisminin kesilmesiyle elde ettiğim zil sesi.

sabri sarıoğlu

Takıma ruh getirir bana kalirsa. Yeterki prandelli ile anlassin onun bir golgesi olsun sahada kaptanligiyla.

sonu etkileyici filmler

6. His izleyin. Sonunda sok olcan.

niye kalktı ki şimdi bu

Sabah uyaninca yasanirsa ben nasil tuvalete gidicem dusuncesini getirir akla. En iyisi bekleyip baska seyler dusunmektir.

60 yaşına gelip hala makyaj yapan kadın

Izmirlidir. Yaslanmayi yediremez huysuz olur otobuste falan giciklik yapar yer ister vermezsen yol boyu soylenir kendi kendine milleti gaza getirir falan.

yakışıklı değilim ama kızlar bana bakıyor

metro otobus gibi ortamlarda ters tepki cok da etkilemez aslında. Sonucta hayir derse zaten bir daha gorusme iht. 0 ama evet derse bir sans dogmus olur. ve hic denememis olmaktan cok daha iyidir kesinlikle. 4 kisiye deneyip hayir aldigim ve hic pisman olmadigim eylemdir. Ya tutarsa hesabi.

bayan öğretmen vs erkek öğretmen

bayan hocaya laf da sokamiyon.

baba lafları

beni it yerine koymayın.

yazarların bugün başından geçen olaylar

sabah okula diye ciktim cantayi unuttum. Derslerde mal mal oturuyorum.

bir insanla ilişkiyi kesmek için yeterli sebepler

kizli ortamlarda hava yapmak icin arkadaslarini ozellikle bizi alay konusu yapmasidir.