bugün

bayan öğretmen güzel olabilir, erkek öğretmen olamaz. *
erkek ogretmen kizlara yavsar. evet. o yuzden oyum bayanlara.
benim gibi el fetişistleri için güzel bir bayan öğretmenden tokat yemek, dünyanın en güzel şeyidir. o el yıllarca hatırlanır.

kıllı bi erkekten tokat yemek mide bulandırıcıdır.
Kemik gözlük takan atletik fizikli bayan biyoloji öğretmeni, fanteziye bak!
bir kıyastir. tarafimca erkek olani makbuldur. kadinlar kitaptan okur. genelde yani. ama erkek hocalar genelinde şakalaştiginiz not konusunda sikinti yaratmayan adamlardir. kadin memur her turlu sikinti ya zaten. bi nufus mudurlugune git kadin veznedar prosedure gore is yapar onunde soletaire siklemez yuzune bakmaz. ama erkek ole mi. iki muhabbet kurarsin eksik belge varsa yardimci olur ne bilim ama kadinla iletisim kuramiyorsun bu amerikadada turkiyedede boyle.
kadın öğrenci erkek öğretmen idealdir.
edebiyat, müzik, resim hocasının kadını, tarih, dil ve anlatım, coğrafya hocasının erkeği makbuldür.
Erkek hocalar notta sıkıntı yapmaz, bayan hoca her türlü bırakmak için uğraşır. Erkek hoca döver bayan hoca süründürür dövse daha makbul yani. Erkek hoca şakalaşır bayan hoca şakadan anlamaz. Erkek hoca yok yazmaz bayan hoca yok yazmak için uğraşır. Erkek hoca konuyu sohbet şeklinde anlatır bayan hoca yazdırarak anlatır. Erkek hoca ödev vermez bayan hoca alayına ödev verir.
Arkadaş beden öğretmenleri rica ediyorum erkek olmasın. Ya sapık oluyorlar ya anamızı ağlatıyorlar.
Not: ilkokuldaki sapık beden hocama burdan Allah cezası vericek hayvan diyorum. Teşekkürler.
bayan hocaya laf da sokamiyon.
kızlar erkek öğretmeni sever, erkekler bayan öğretmeni. içgüdüsel olabilir. istisnalar vardır elbet ama genelde böyledir.
genel olarak bayanlarda ciddi bir ego problemi olduğundan dolayı erkek öğretmen denilme ihtimali daha bir yüksek olan vs.
Öğrenciyken ödev yapmayı sevmediğimden şimdi kıyamayıp ödev vermiyorum lan daha napayım.
Bayan memeli erkek kıllı.
- okul öncesi: bayan.
- sınıf: bayan.
- türkçe, edebiyat:erkek.
- fen bilgisi: bayan.
- fizik: erkek
- kimya:bayan.
- biyoloji:bayan.
- ilköğretim matematik: bayan.
-lise matematik(geometri): erkek.
- sosyal(tarih, coğrafya):erkek.
- yabancı dil: kesin bayan.
- din:erkek.
- felsefe: erkek.
- beden: erkek.
- resim:bayan
- müzik:bayan.

Eksik, gedik varsa hatalarımız affola. 13 yıllık tecrübelerim ve şu anki düşüncelerime dayanarak bu hocalarla hem dersler daha zevkli, hem daha çekici, hem de daha yararlı olacağını ve de bu hocaların kendi derslerine yatkınlıklarının daha çok olacağını düşünmekteyim. özel bir okulum olsa kesinlikle böyle bir kadroyla çalışmak isterdim.
Bayan değil kadın !
Baaaağyan ne?

Bayar. Öbürünün de erkek üreme organı var.