bugün

cbs'in yeni dizisi. Two and a half men nin o çok beklenen 9. sezonun açılışından faydalanarak diziyi hemen arkasından yayına verdiler.
Dizinin hikayesi bence seyirciyi tutacak yönden. ilk bölümü gayet başarılıydı.
Karakterlerin yerine kendinizi koyduğunuz diziler vardır. Entourage veya How to make it in america gibi o karakterlerin yükseldiğini gördükçe sizde bir mutlu olur sevinirsiniz işte bu dizide onlardan ama sitcom tarzında olanı.
Hayata sıfırdan başlayan iki garson kız ve nasıl yükseleceklerin komik hikayesi gibi duruyor ilk bölümde.
Bakalım izleyip göreceğiz.
Son zamanlardaki en komik pilot bölüme sahip dizidir.
Yeni bir dizi,ilk sezonu daha 7 bölüm yayınlansa da tek kelimeyle muh-te-şem.How i met your motherdan sonra eğlenceli bir dizi arayışıma çözüm oldu resmen.
(bkz: Buralar entry dolacak)
yeni bir *dizi*.
20-30 dakikalık eğlenceli komedidir. 2 parasız kızın cupcake dükkanı açma hayallerini konu alır.
kat dennings güzelliğiyle büyülemektedir.
son dönemlerdeki komedi dizisi arayışımı 9 bölümlüğüne durdurmuş olan dizi.ayrıca kat dennings sen insansan ben neyim ?
(bkz: iki genç kız)
serbest çağrışım.
şu an 4. bölümünü izliyorum. gündüzleri uyuyan bir yarasa olduğumdan 12 bölümün hepsini izleyecek gibi duruyorum.

valla sıkmıyor, arada güldürüyor, hoş bir dizi. tavsiye ederim.
sevdirdi kendini. en azından ben gülüyorum.
yavaş yavaş yayılır bu dizi. sonra dedi dersiniz.

not: kaldırılırsa ağlarım bak. bağlandım diziye.
henüz hak ettiği değeri görmeyen dizi. yakında...

(bkz: buralar entry dolacak)
HIMYM tadında bir dizi. Sizi kahkahalara boğmasa bile kendisinden sıktırmıyor. Bence bu dizi hale hak ettiği yeri bulabilmiş değil. Şimdiye kadar 18 bölüm yayınlandı dizinin.
hiç sıkılmadan 12 bölüm arka arkaya izledim, hemcinsim olmasına rağmen sadece max için bile izleyebilirim.
hiç daralmadan izlenilebilen bir dizi. keyfekeder denilebilecek durumda.
(bkz: beth behrs)
çok keyifli ve başarılı bir sit-com. ana karekterlerin yanı sıra yardımcı oyuncuların sempatikliği diziyi feci şekilde eğlenceli yapıyo. earl, han ve oleg arasındaki dialoglar özellikle izlenilesi.
--spoiler--
90's whores party
--spoiler--
keyifli dizi. bir adet zenginken herşeyini kaybetmiş ve fakirliğe adapte olmaya çalışan, sürekli heyecanlı, sarışın sevimli bi kız olan Caroline'ı, bir adet de güzeller güzeli hazır cevap, ukala ama eğlenceli hatun max'i ve bir adet chestnut adında ki atı kapsar efendim.
bu iki hanım kızımız ucuz bir ara sokak restorantında garsonluk yaparak cupcake dükkanı açmak için gerekli olan parayı toparlamaya çalışırlar.
sapık aşçı oleg'in günlük kıyafetleri ve üst katta ki çapkın milf komşuları sophie'nin hareketleri bazen sesli güldürecek düzeydedir.
hoş bir eğlenmelik dizidir, baymaz - sıkmaz, klişelerle yormaz.
"bu kadar kesin konuştular kesin böyle böyle olcak her zamanki gibi" dersiniz ve öyle olur ya, burada olmuyor işte öyle şeyler. sırf bunun için bile izlenir.
izlemekten en keyif aldığım dizilerden biri. max başlı başına, tek başına bile izlenecek karakter. göğüslerine düşkün olduğum su getirmez bir gerçek olduğu gibi tavırlarına ve davranışlarına ayrı bir aşığım. keşke diyor insan.
yeni keşfettiğim komedi dizisidir. -hatta 2. sezonu varmış enee deyip şaşırdım-

oldukça güzel espriler var ve 20 dakikalık olması da çıtır çerezlik bir dizi yapıyor kendisini. peş peşe izleyiveriyorsunuz valla billa.
izlerken kahkaha atmamama veya komik bir esprisini arkadaşlarıma anlatacak istekte olmamama rağmen beni tuhaf bir şekilde eğlendiren ve havaya sokan bir dizi. özellikle esprilerin gerçek hayatı yansıtarak yapılması yönünden başı çeker. izleyelim izlettirelim... Yada boşverin sadece biz izleyelim, sadece biz eğlenelim.
ilk sezonunu pilot bölümden itibaren takip ederek izlediğim ama ara verdikten sonra 2. sezonunu yayınlanan en son bölümünden ara verdiğim bölüme kadar izlemeye başladığım dizi. kesinlikle çok eğlenceli fakat sürekli evlerinde ve restoranda olan sahnler sıkmaya başladı. yeni mekanlar türetseler keşke. the big bang theoryde bu sorun göze batmıyor mesela.
zaman geçirmek için izlenebilecek yabancı dizilerden güzel bir örnek. kurgusu gayet başarılı.. esprileri her zaman kahkahalarla güldürmese de en azından bir tebessüm ettirebildiği için ortalamanın üzerinde. kısacası daha izlemediyseniz bir bakın derim. pişman olmazsınız..
(bkz: 2 girls 1 cup)

çok iğrenç serbest çağrışım.
cnbc'de denk gelip izlediğim hoş dizi. izleyenler varsa şu an devam ediyor mu/ediyorsa kaçıncı sezonda falan filan?
can sikintisina birebir dizilerden.