bugün

entry'ler (56)

maria takeuchi

Yume no Tsuzuki şarkısını sevdiğim bir Eski J-Pop sanatçılarından birisi.

zero escape

Zero Escape, Spike Chunsoft tarafından yayınlanmış bir gizem, görsel roman türlerine sahip olan oyundur. Oyunun ilk serisi Zero escape 999 (9 Hours 9 Persons 9 Doors) 2009 yılında çıkmıştır. Nintendo DS, iOS, Playstation Vita, Playstation 4 ve PC platformları için yayınlanmıştır. Ardında ikinci oyunu Zero Escape: Virtue's Last Reward 2012 yılında çıkıp Nintendo 3DS, Playstation Vita, Playstation 4 ve PC platformları için çıkmıştır. Ardından son oyunu Zero Escape: Zero Time Dilemma, 2016 da tekrar aynı platformlarda yayınlanmıştır.

Malesef ki oyun aşırı underrated bir oyundur. Hikayesi diğer görsel romanlardan daha da farklıdır. Soundtrack'i üzücü,rahatlatıcı vb. olabiliyor. Kısacası belki size farklı bir oyun tadı verebilir. Oynanması tavsiye edilir.

barış özcan

ekşide ve uludağda hate alan youtuber'dır. sayın aptallar bilgi edinmeyi bile boş buluyorsa bu ülke ne hale gelecek?

asla modası geçmeyecek oyunlar

atari 2600 platformundaki oyunlar bence. hepsi benim için hala eğlenceli sayılır. Yıl olmuş 2019, hala galaga oynuyoruz.

soyadı oğlu diye biten insan

he abi ya.. eskiden popüler piçlerin ve kızların çoğunda soyismi "oğlu" diye biterdi. en azından bizim o zamanki okulumuzdaydı..

nintendo

şunu demeliyim ki üstteki şahıs kesinlikle çok haklı.
bi ara bende mario battle royale gireyim dedim sıkıntıdan ama telif yemişti. daha önceden emuparaside sitesinden bende rom indirirdim bir zamanlar. fakat artık indirme linki yok. en azından belki super mario maker 2 ye o battle royale eklenseydi belki o kadar da sorun olmazdı?

yaşlıların yaşama sebebi

sen hele bi yaşlan bunu sonra konuşuruz.

gençliğimizi bitiren oyunlar

Mario forever. kesinlikle çocukluğum bu oyunla geçti, sadece gerçek alfalar bilir.

sabahları sineklerin sizi uyandırması

bu ne ya arkadaş.
sabah sabah sizin yüzünü gıdıklatıyorlar. ne kadar kovsanız da hep yüzünüze geliyor ve bu sizin sinirlice kalkmanıza yol açıyor. yüzünüze konduğu anda öldürün onları ve rahat uyuyun.

sokoban

kesinlikle beyin gerektiren oyundur.
21. bölümü yapabilen var mı aranızda?

adana vs diyarbakır

valla 2 memleketinde bir saykoluğu vardır. diyarbakır'lı olarak adana mı daha iyi yoksa diyarbakır mı karar veremedim. diyarbakırda gezilecek çok güzel tarihi yerler, surlar var ama adana da iyidir.

dizi film izleyememek

yapmam gereken uzun önemli bir şey varken izleyemiyorum ki. her neyse ben işe koyulayım..

yükseleni aslan olan ikizler burcu kadını

gerçekten de çok büyük bir egoya sahip olanlardır. o çok büyük egosunu da o kadar da gösteremezler. becerikli olurlar genellikle. anlaşılır bir tipte değillerdir. insana canlılık ve güven verirler.

whatsapp ın çökmesi

malesef facebook ve instagram da bunları yaşadı. ulan mark zuckerberg eğer instagram'ı satın almasaydın instagram bu hale gelmezdi..

sözlük kızlarının 160 bile olmadığı gerçeği

olmasalar da ne olacak ki? kısa olmak kötü bir şey değil ki. 160 altı olanlar kimin ne dediğine kulak asmasın..

metal slug

metal slug oyununun 2. ve 3. oyunu aşırı efsaneydi. en iyi piksel oyunu çünkü oyundaki arka plan çizimleri de diğer her şeyi de mükemmel.

gece gece acıkmak

geceleri yemezsen de rahat yatamıyorsun. o yüzden kalkıp salçalı ekmek yapasın gelir işte.

güçlü kadınlar

her zaman ayakta kalmaya çalışan kadınlardır. daha iyilerini haketmiştirler.

bir erkeği ağlatan kadın

arkadaşımda görülen olaydır. babası diz çöküp ağladığı halde annesi piçlik yapmaya devam ederdi.

piç erkeklere bayılan biten kız

Berkcanları seven Pelinsular da bu gruptadırlar.