bugün

Bir türlü bulamadığım sebep. Emekli olmuşsun elden ayaktan düşmüşsün, ağzında diş kalmamış. Yani burda bir yaşam emaresi olmaması gerekir. Saçma.
Yaşlılıktan sonra bir evre daha var ama kimse geçemiyor, umarım sen başarırsın.
(bkz: sex)
ben her zaman 55-60 bandını geçmeyeyim düşüncesinde bir adamım , o yaştan sonra hayat benim gibi birine çekilmez olur , kimse benim kahrımı da çekmez zaten o yüzden beni o yaştan sonra anca teneşir paklar

ama bazı insanlar da hayatına inadına tutunur , yaşamdan zevk almaya çalışır , bazıları ise gençliğinde inancını yaşayamamıştır , en azından yaşlılığında inançlarını yaşayabilmek için uzun uzun yaşamak ister , tanrıdan vakit ister , kimi ise gençliğinde öyle kaptırmıştır ki kendini işine gücüne paraya pula , çocuklarını ve eşini unutmuştur o yıllarda , işten ayrılınca artık dünya malı biriktirmekten elini eteğini çekince fark etmiştir onları , o kaybettiği yılların telafisini yapmak ister , o yüzden yaşamak ister , biraz daha ailesine doymak ister

kısacası ölmek isteyenin de , yaşamak isteyenin de görüşüne saygı duyarım , vardır hepsinin bir yaşama veya ölümü isteme sebebi , ne yadırgamak lazım ne de fazla deşmek , bırakın herkes hayatını yaşasın
toprağın kokusunu beğenmiyorlardır. bir de böcek fobisi olur genelde.
gençlerin yaşlanma sebebiyle aynıdır. yaşamaya devam etmektir.
sen hele bi yaşlan bunu sonra konuşuruz.
başlığı açan kişiye 'seninle aynı sebeplerden dolayı, deyyus' demek istediğimdir ayrıca.
Ülkenin geleceği için kararlar verip, Gençlerin hayatını karartmak..
Zaten büllükte kalkmıyor memeler dize inmiş.

Hala siyaset peşindeler.
Ölmeyi götüm yemiyo.
Bazılarınınki blue pill.
Oy vermek.
Azınlıktan dolayı.
azgın azınlığa haddini bildirmek.

hanımefendiye bak sen gençlerin hayatını karartmakmış da cartmış curtmuş. senin partine verse onlardan iyisi olmazdı değil mi? demokrat dedeliğinizi sevsinler sizin.
Genç neslin yaşama sevincini almaları.
kendini sevdiği için, kendisi için, çocukları için, torunları için, ailesi için, ölmemek için, hayattan zevk aldıkları için, yaşamayı sevdikleri için. bunun cevabı çok kolay.
çünkü onlar da birer insandırlar ve insan olan herkesin yaşama özgürlüğü ile hakkı mevcuttur.
Suçlu bulundu , yaşlıları öldürelim. E kılıçdaroğlunu ne yapacağız. Güldürmeyin, yeter artık. Seçimden beri sözlükte gülsem mi üzülsem mi bilemedim. Tek çareniz kilicdaroglundan kurtulmak. Bunu düşünün .
Genç ölür umarım bunu sorgulayan.