bugün

ye zıbar yemeğinin vakti gelmiş demektir.
genelde uyku ile arası iyi olmayan insanların yaşadığı doğal durum...
işte, akşam yemeğinden arta kalan çorbanın, pilavın, sarmanın tüketileceği öğün bu öğündür.
her an aç olabilen insanlar için bir alışkanlıktır. gece yemek yemek ayrı bir zevk olup üzerinize yapışmaya çalışan kilolarla savaş vermek de ayrı bir derttir.
sonu corbacıda sonuclanabilecek bir vakadır.
normaldir.gündüz nasıl acıkılıyor ise akşam yemeğinde az yemiş bir insanın başına gelebilecek durumdur.
online oyuncuların %98'inin hergün maruz kaldığı durumdur.
(bkz: gece gece yemek yemek)
insanı "akşam yemeğinin hepsini neden silip süpürdüm, ne yiycem ben şimdi?" diye dertlere salan hadisedir. tabii akşam yemeğini silip süpüren bir bünyenin neden gece gece bu kadar acıktığı da ayrı bir sorundur.

(bkz: boşanıp da semerini yemek)
çöldeki bedevi gibi ahmaklık etmeyip, iki porsiyon yerine bir porsiyona kanaat etmemekle sonuçlanması gereken bir eylemimsi.
felaket bir şeydir. an itibari ile çok acıktım ve yaklaşık yarım karnıbaharı haşladım, şimdi afiyetle yiyiyorum.
her gece ufak tefek bastırmaya çalışsam da yok abi olmuyor. ama pes etmiyorum gece yenen yemek kilo aldırır çünkü. keske şu çok yiyip zayıf kalabilenlerden olsam.*
tuzlu şeyler yenmelidir. örneğin 2 tane zeytin yemek açlığı bastırır ve tekrar acıkmadan uyursunuz.
ekmek arası nutelladır.
kilo aldırıcı bir güdüyü bastırmak için sakız çiğnemek ya da su içmek tavsiye edilir.
yemeden yatıp uyumak iyisidir.
çay ve tosta talim olmaktır.
eskişehirdeyseniz 2,5 liraya tantuni söyleyip engelleyebileceğiniz şeydir.
Beyin ve midenin yaptığı özel bi ibneliktir. Gece geç saatlerde olur. Yemek yemek için yöneldiğiniz buzdolabına aileniz tarafından ''yuh daha yeni yedin'' damgası alarak devam eder. Birde ekmek yoksa vay halinize.
Akşam yemeğini unutursan olacak şey.
tereyağında yumurta ile halledilebilecek sorun.

az önce yaptığım gibi. * *
başlığını görmek bile yazarların karnının acıkmasına sebep.
dolapta ne varsa soğuk soğuk yemek.
her gece basıma gelen durumdur. Bır de masterchefın orjınal versıyonunu ızleyıp yapılan yemeklerı gorunce 5649213798 katına cıkan durumdur.
sabah kahvaltısının hayalini kurmakla uyunabilir .
yanına ıvır zıvır stoklamamış yazarların başına gelen durumdur çok sıkıntıdır. (bkz: aç yazar entry girmez)
cinsel hayatı olmayanların başına gelebilecek iştir.