bugün

entry'ler (239)

20 ağustos 2012 galatasaray kasımpaşa maçı

berabere bitecektir tahminen 2-2.

gay olan yerli ünlüler

kuzeninden duyduğum an şok olduğum kişidir murattır bozdur, evliliği medyaya yapıyor demişti bana aynı kişi, öyle işte.

sözlük yazarlarının izlediği diziler

dallas.

evekitap com

ya tutarsa işte http://www.evekitap.com/dovus-kulubu_32

kız arkadaşın yanında kaçan osuruğa bahaneler

+vvvrrrrkkkk!
-hı?
+kurbağa aşkım ezdim de.

yazarların en çok sevdiği iki şarkı

hüsnü arkan - hoşgeldin
pilli bebek - bak.

hakan ünsal

hakan şükür'den sonra en sevdiğim galatasaraylı futbolcudur.
not: fenerbahçeliyim, şakirt değilim canlar.

çocukken yapılan şerefsizlikler

3 arkadaş yakaladığımız kedileri havaya fırlatmıştık en yükseğe atan kazanacaktı, herkesin kedisi düştü benimki düşmedi... cahilliğin daniskasıydı yaptığım allah belamı vermedi, vermeli.

mustafa ceceli

mahallemizin ağabeyi diyebilirim kendisine, sohbeti tatlı, oturması kalkması adaplı, harikulade delikanlı bi ağabeyimiz. babası kuyumcudur kendisi her hafta gelir dükkana yardımcı olur, gelenle ilgilenir, fiş bile kesiyor lan hatta. velhasıl çok efendi, çok iyi bir ağabey allah başarılarının devamını getirsin inşallah.

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

anneanne ve tabii ki anneanne kokusu.

maeve binchy

hayatını kaybetmiştir efendim.

17 ağustos depremi sırasında yazarların yaptıkları

uyuyordum, uyandığımda sabah olmuştu hiç bişey hissetmedik sadece kırılan bardaklar ve düşen bi tane avizeydi zararımız çok şükür dedik. beylikdüzündeydik.

moussa sow a oruç yasağı

oruçlu oynayan futbolcuları bi araştırıp konuşmalı şu tutmasın diyen geri kafalılar, anelkayı, riberyi hatırlasınlar henryler, trazeguetler, vesaireler.

türbanlı bayan çalıştırmayan firmalar

saç firması olmadığı için yürüttüğü saç gösterme yönetmeliği saçma olan firmalardır. ulan kargo ile saç baş ne alaka derler adama.

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

hangi birini anlatayım? mustafa ceceli, hadise, gülşen, kıraç, vesaireler vesaireler...

türk filmlerindeki arap tiplemesi

ayva, ya habibi ve ya seydi bu 3 cümleden ibaret textleri vardır. ayrıca nacizane ismimi de kirletirler.

gökhan töre

sevgilisi rus sanırım, yoksa o kalitede bi futbolcu neden o lige gitsin anlam veremiyorum.

televizyonda kanal sıralaması

eskiden;
1- trt 1
2- tgrt
3- kanal d
4- atv
5- ntv
6- kanal 7
7- star tv
8- show tv
9- kral tv
idi, senelerdir adam akıllı tv izlemiyorum o yüzden her kumandayı aldığımda misafir gibi arıyorum trtyi starı.

sırrı süreyya önder

bdp milletvekili olduktan sonra çakma solcular tarafından dışlanan devrimci ağabeyimiz, ulan sanki diğer partilerdeki vekiller gerçek solcu.

sırrı süreyya önder

bdp milletvekili olduktan sonra çakma solcular tarafından dışlanan devrimci ağabeyimiz, ulan sanki diğer partilerdeki vekiller gerçek solcu.