bugün

entry'ler (14)

3 ay ömrün kaldığı öğrenilince yapılabilecekler

hayatından keşkeleri, acabaları ve de belkileri çıkarırsın önce. ardından uçsuz bucaksız sahillerde derinlere dalıp mis gibi iyot kokusunu içine çekersin. toprağı hisseder, yağmur damlalarının yüzünü ıslatmasını beklersin öylece. sicim gibi düşen damlalar tüm kötülüklerden uzakta tutar arındırır seni. ardından güneşin o yakıcılığını buram buram kavuran sıcaklığını hissedersin. tüm hücrelerinde gezinen ter damlaları boşalırken aniden sen var olmanın, 3 aylık ömrün kalmış olsa bile şu an nefes alabiliyor olmanın kıymetini daha iyi anlarsın o zaman.

bardakta kısır

bardakta mısırdan sonra yeni bir icat bardakta kısır. yemeyen bin pişman yiyende kendinden geçkin. bu sıcak havalarda tokluk hissi uyandırıp aynı zamanda besin değeri yüksek olan çabuk tüketilen bir yemek türü. yıllardır bildiğimiz kısırın bardağa alınmış hali. yılların eskitemediği kadınların kabül günlerinde vazgeçilmez çeşit olarak sunduğu bir lezzet. ancak ne var ki o da günümüzün modernizasyonuna uğrayarak görünüş değiştirdi.

hayat kadınıyla evlenen peygamber

yoktur zannetmem ya da düşünemem hayat kadınıyla evlenen bir peygamberi böylesi kutsal, önemli ve saygıdeğer birinin kendi kumaşında, kendi denginde biriyle yakıştırabilirim ancak. hayatında belli bir düzen sorumluluk ve de aile kurma bilincine olan bir bayan canlandırdım aklımda. tamamen ütopik ve de kurgusal bir durum. dinimizde de yazmıyor bildiğim kadarıyla. umarım yanılmıyorum ve de yanıltmam kimseyi.

en güzel kız isimleri

pırıl, inci, maya, yıldız, berfin, rüzgar, biricik, asya, eda, esra.

bakmaya kıyamam diyip gözleriyle yiyenler

ah canım aşkım hayatım sana dokunmaya kıyamam içim titrer dayanamam diyip. sonra bir anda canavar kesilen erkek modeli. yavaş yavaş gerçek yüzünü göstererek farklı bir kılığa bürünen gözleri fıldır fıldır yanındaki bayan arkadaşın üzerinde gezinen ve bir türlü ayrılmayan bir anlayış.

ağzı kül tablası gibi kokan erkek modeli

berbattır. yaklaşanın her an yanabileceği, ya da küllük kıvamında bir nefesle pasif içici konumuna geçeceğiniz erkek modeli. içimden allah rızası için biri naneli sakız versin dediğim ama dışımdan hiç söyleyemediğim bir kaos.

sustukların çoğalır mı içinde

bazı anlar vardır. her ne kadar söylemek isteyip haykırmaya yeltensek de bir şekilde söyleyeceklerimiz boğazımıza düğümlenip kalır. yutkunup geri yollarız. daha hiç başlamadan. sonra öyle bir an gelir ki içimize attıklarımız büyür ve sessiz bir çığlık olmaktan öteye geçip isyanımız haykırışımız olur. hem de hiç uygun olmayan bir yer ve zamanda. birikim patlaması diyebiliriz kısaca.

sabit hatlara sabitlenenler

insanlar konuşa konuşa anlaşırlar diyorlardı. anlaşmasına anlaştık da bu konuşmaların sonu gelmiyor. telefon kulağımıza yapışsın istiyorum. daha uzun konuşmak istiyorum dedik dedik. en sonunda sabit hatları da kendimize benzettik. işte yeni trend cep telefonundan evi aramak. durun bakalım daha neler göreceğiz. sabitlenmeye devam ediniz. yakında kaputuz.

su perisi ve melek kolyelerine bayılan bayanlar

benzerini almış olsada, her yeni çıkan modelinde bir yenisini daha almak için her türlü alengirliği yapan bayan modeli. (örnek bendeniz)

mhp meclise girse nolur girmese nolur

varlığı da bir yokluğu da. etliye sütlüye karışmaz. bana dokunmayan yılan bin yaşasın hesabı kurulur köşesine, laf salatası yapar durur. ama onca hükümet değişti. onca parti geldi. taze kan dendi. ama aynı hamam aynı tas. biraz olsun feyz almaz mı insan. göz göre göre bile bile hala aynı strateji, aynı sloganlar. bırakalım bu sözlü aldatmacaları. artık icraata harekete geçme zamanı.

histerektomi

kadınlarda sıkça görülen ve tek tedavisinin cerrahi işlem olduğu bir uygulama. bazı durumlarda miyom ya da lipom denilen kistlerle cerrahi müdahele daha seri ve şart olan bir sürece girebilir. ancak bu durumda da hastanın otomatik olarak doğal olmayan yollarla menepoza girmesi söz konusudur.

espri yaptı kazım gülmek lazım

artık gülünür mü kafaya sıkılıp gidilir mi bilinmeyen cinsten egzantrik duygular zinciri.

tkp sizden oy istemiyor

her zaman değişmez tek gerçektir bu. yeni bir gelişme değil ki. tkp bu zamana kadar hiç kimseden oy istemedi. daha doğrusu partilerine oy verilsin diye türlü türlü alaverelere alicengiz oyunlarına başvurmadı. akça pakça partiler gibi yamanmadi kimseye. bu yüzden yeri ayrı ve doldurulamaz ölçüde büyüktür bende. isteyen katılır. isteyen karşı çıkar. herkese saygım sonsuz. zevkler ve renkler değişkeni.

sporhayat com

dakika dakika Türkiye'de ve dünyada meydana gelen spor haberleri ve son dakika gelişmeleriyle spora bağlantı adresiniz ..yayın hayatına yeni başlamış bir site olmasına rağmen oldukça başarılı ..tavsiye ederim umarım beğenirsiniz ;)