bugün

entry'ler (61)

babası çöpçü annesi hizmetçi abisi garson olan kız

Bir kahve içip, fal baktıralım dediğim kızdır. Kendisi ister okuyup doktor olsun, ister okumaktan kaçıp tekstilci. Villa sakinleride ölüyor, gecekondu sakinleride. Yerim.

didier drogba vs alex de souza

Gülünç bir karşılaştırmadır. Drogba limango ise alex morhipo dur.

immm sey

iyi sevişen kazansın.

ilkokul tezahüratları

Yendik, şişirdik, dolma da yaptık pişirdik.

ilk maaş alındığı an

Hissetirdiği duyguyu en çok merak ettiğim an. Çalışasım var a dostlar.

evi ev yapan şeyler

içeri girdiğinde, buruna gelen yeni yapılmış yemek kokuları.

sevdiği birinin öldüğünü öğrenmek

ilk önce bir şok yaratır bünyede, ondan sonra "nasıl oldu? ne zaman?" gibi sorular sorulur. O gün yada birkaç gün akıldan çıkmaz bu olay. Daha sonra hayat devam ediyordur, ölenle ölünmez çünkü. insanız lan biz, öleceğiz elbet bir gün.

orospu çocuklarının ortak özellikleri

Seviyorum, aşığım, sensiz yapamam, sen gidersen benden geriye hiçbir şey kalmaz gibi bir sürü söz söyleyip başka kızlarla takılması en büyük özellikleridir. Bunun gibiler yüzünden kimseye inanamaz, güvenemez olursunuz. Aşktan kaçarsınız. Yaptığı pislikler her aklınıza gelişinde bir "orospu çocuğu!" çekersiniz. Bir de istenmeyen gece çocukları var onlar içinde bu laf kullanılır ama o konu da bir şeyler demek bana düşmez. Hayat.

19 nisan 2014 galatasaray kasımpaşa maçı

"Hakem hakem diye ağlama fenev" diyen ponçikler, ağzından salya akıta akıta hakem diye ortada dolaşıyor. Demek ki neymiş, adalete fener yakmak gerekiyormuş. Sus ve imza at cinconlu.

çok yaşlansam bana bakar mısın

Ne zaman bu soruyu duysam duygulanırım, farklı etkisi olur üstümde. Her seferinde, "ben bakarım da sen genç bir karıya gitmezsin işallah" derim.

fenerbahçe nin en efendi futbolcusu

volkan demirel. ciddiyim. nasıl bakarsan öyledir, baktım oldu.

aziz yıldırım

Yazık ve ayıp edilen fenerbahçe başkanıdır. içim acıyor be sözlük, fazla bir şey diyemeyeceğim. Zaman...

kötü insan olmaya karar veren iyi insan

Umurumda olmayacak insandır. insanlar yüzünden karakterini değiştiren insan kalitesiz insandır. Bu da böyle bir entry işte.

sigara yakarken sigarayı bırakacağım demek

Üstüne bir de, "tabii oğlum, sigara beni köpeği edeceğine ben onu köpeğim ederim" derse, haykırırım.
(bkz: ben değil bir arkadaş)

gece 01 00 da izlenilebilecek filmler

Komedi ağırlıklı olursa hiçte fena olmaz dediğim filmler.

sonra döndüm ve dedim ki

Beşiktaş'ı da yendik mi şampiyonuz.

Dilimde şarkıların gündüz gece.
Deli gibi aşığız fenerbahçe.
Bu dünyayı yakarız senin için.
Şampiyonluk gelince.
Lalalalalalalaa.

ben asla rapi bırakmam diyen ergen

Bunlardan biride bendim. Lise dönemlerinde büyük kulaklıklar, bol kıyafetler, salına salına yürümeler falan. Norm ender, eminem favorimdi. Hızlı hızlı konuşurdum, laf sokma çabasına girerdim. Ortamın en çıtı pıtısı olduğum halde ortamda ki erkeklerden daha kaba konuşurdum. Oo ahbap, bende böyleydim işte.

emmeli gömmeli film izleyen utanmaz kız

Severek izliyoruz, hiç değilse azıcıkta olsa filmlerde de gerçek hayattan bir takım şeyler görebiliyoruz.
(bkz: friends with benefits)

sigara yokluğunda çay sarıp içmek

Aranızda mutlaka şaşıranlar vardır ama ilk gördüğümde bende şaşırmıştım. Adam resmen sigara yokluğundan kağıda çay sarıp içiyordu. Sonra tabii 2 dal camel verdim falan kendine geldi. Dilgülücükgülücük.

koyduklu ettikli entry giren yazarlar

Ben böyle insanlara acıyorum ya, güzelim futbolu ne hale getirdiler. Zevkle girip bir maç yorumları okuyamıyorum, insanın ister istemez sinirleri hopluyor. Kaç yaşına gelmiş adamsın utanmıyor musun koyduk,geçirdik demeye. Sizin gibiler yüzünden 90 dakikalık maçlarda, 20 dakika zor top oynanılıyor. Üzülüyorum, yazık.