bugün

30 eylül de türkiye de vizyona girecek 22 temmuzda ise abd de. Filmin türü komodi,romantik. Oyuncu kadrosuna bakınca başrolde justin timberlake , mila kunis, emma stone dikkat çekiyorlar fragmanı da epey hoş olmuş.Yönetimeni de will gluck miş.

http://www.youtube.com/watch?v=34xfcorceeu
posteri çıkmıştır.

görsel
aşırı derecede merak ettiğim romantik komedi. fragmanından komik olduğu anlaşılıyor zaten. no strings attached ile benzer konuları var.
Başrolünü Justin Timberlake ve Mila Kunis oynamakta. Romantik Komedi tarzında olup sevgiliyle izlenesi filmlerdendir. Justin Timberlake oyunculukta hızla yükselmekte, Mila Kunis ise Black Swan ile dikkatleri üzerine çekmişti zaten. Harika bir film bizi bekliyor. Ha bu arada, Emma Stone de filmin kadrosunda. Adını anmazsak ayıp olur.
perşembe günü gitmeyi planladığım, başrollerini justin timberlake ve mila kunis'in paylaştığı abd filmi.
uzun zaman sonra keyifle izlediğim ilk film. filmden mi yoksa bulunduğum ortamdan mı kaynaklandı çözemedim henüz. her şey bir yana hakikaten çok eğlenceli filmdi yahu!
kötü bir film. son derece vasat bir romantik komedi.

Yönetmen : Will Gluck
Senaryo : Keith Merryman, David A. Newman
Oyuncular : Justin Timberlake, Mila Kunis, Patricia Clarkson, Jenna Elfman, Bryan Greenberg
Filmin Türü : Komedi, Romantik
Orijinal Adı : Friends With Benefits
Yapım Yılı : 2011
Yapım Ülkesi : ABD
eğlenceli filmdir, iyide güldürmüştür. spoiler zamanıdır.

--spoiler--

ipad'de ki incil uygulaması yarmıştır. her filmde gay rolü alan abi yıktı geçti baştan sona. babanın justinle yaptığı konuşmadaki çektiği rol süperdi. ve mila kunis'e birşey yazmasam sanırım çok büyük ayıp olur. o ne güzelliktir be hatun? diyebileceğim tek şey: "yenir ki bu"
--spoiler--

lonelydavars bir film yorumuyla daha sizlerle buluştu, esen kalın!
Sevişme sahnesinden başka bir şey yok mu bunda dediğim filmdir. Sıkıcıdır, saçmadır kanımca.*
klişelerle dolu bir hollywood filmi.

--spoiler--

güzel kız.. yakışıklı oğlan.. ee bunları yatağa sokalım..
"sizde ne arar böyle kas böyle kase" mesajlarıyla bol görüntü verelim, izleyicinin dibi düşsün..
ee sonra bunların çevresine birkaç üfürükten olay serpiştirelim, süper anlayışlı bir anne, bunak bir baba ama yeri geldiğinde aklı başında olabilen türden.. kocası nerede olduğu belli olmayan bir abla.. zaten kimsenin de umrunda değil, herkes yatak sahnelerine odaklanmış bekliyor.. hızlı bir kent newyork.. tamam işte süper oldu sanki (bkz: yersen)

--spoiler--
"yararlarıyla birlikte arkadaşlar" ya da "arkadaşlar ve yararları" manasına gelir.
tarzım olmamasına rağmen bu romantik komedi filmleri içersinde şu ana kadar izlediğim en iyi 3 filmden biri olmuştur.
justin timberlakee sürekli gay damgası yapıştırılmaya çalışılan filmdir. ama adam film boyunca mila kunisi götürüyor. gerçek hayatta da sevgili olduklarından gayet rahat sevişmişler. sadece sikiş üzerine kurulu sanmayın güldürüyor da. bu arada aşırı derecede reklam var filmde. zaten justin gq dergisinin editçrlüğünü yapıyor. böyle anlattım diye filmi sonuna kadar izledim sanmayın 72. dakikada film kesildi bi daha çalıştırmaya üşendim.
--spoiler--

yaşamları işe dönüşmüş , profesyonel işkolikler ne biriyle çıkıyorlar , ne bir eş bulmak için vakit ayıramadıklarını farkedince aralarında bir çeşit anlaşma yaparlar.bu anlaşmaya göre çok fazla bağ kurmadan biraz daha samimi olmaları yönündedir.ancak işler düşünüldüğü gitmez ve anlaşmayı yapan genç ,anlaşmanın diğer ortağı kıza aşık olur.sorun şudur ki o kız anlaşma sonucu bir başkasıyla çıkmaktadır. güzel bir romantik film arayanlar için ideal bir film.

--spoiler--
dostluğunu yaptığın, arkasını koruduğun ve arkadaş olduğun insandır. yeri geldiğinde dün gece ki randevun nasıl geçti ? ya da ilk geceden yattınız mı ? gibi sorular sorabileceğin insan türüdür. fakat yeri geldiğinde de sevişmeye ihtiyacım var diyebildiğin insan. şeker bir şey aslında güzel fakat bireylerden birisi diğerine aşık olursa ve karşı taraf ta buna karşı çıkarsa işte o zaman psikolojik bunalımın başladığı nokta olur o güzel şey.
mila kunis'i en seksi yapan şeyin öpüştüğünde burnunun kızarıyor olması filmde dikkatimi çekti.
ing. bir şekilde çıkar sağlanan arkadaşlık türü. genelde seks yapan, ama sevgili değil de arkadaş olan insanlar için kullanılmakta.
fuck buddiesi çok daha iyi ve eğlenceli bir yönden ele almış filmdir.
o kadar ki cazip hale getirmiş olabilir.

--spoiler--
mila kunis'in hristiyan taklidi yaparak yahudiliğini bizlere tahmin ettirebildiği bir sahne de var.
--spoiler--

sonunun iyi bitmesi de sevindiricidir.

no strings attached'den çok daha başarılıdır benim gözümde. ashton kutcher'ın poposuna rağmen. *

edit: uzun zaman sonra bana kahkahalar attırabilmiş olma özelliği de var.
Justin Timberlake ve Mila Kunis'in başrollerini paylaştığı, Ashton Kutcher'ın no strings attached filmini andıran ve son zamanlarda izlerken en çok güldüğüm filmdir.
mila kunis için izlenilebilecek filmdir.
bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izledim( ki bu arkadaş xx kromozomluydu acaba bana sinyal mi verdi dersiniz sözlük). diğer romantik filmler gibi sıkıcı değil sebebi ise çok sayıda cinsel öge barındırması.
eğlenceli bir romantik komedi.
renkli bir film olmuş, tebessüm ettirir. 7/10
filmin tamamına yakını justin timberlake ve mila kunis'in tenis maçlarıyla geçmektedir.
sex üzerine kurulmuş bir film.
izledikten sonra sıcağı sıcağına entry yazayım dediğim filmdir.Bir kere hem güldürüyor hem de benim gibi hafif duygusal bir tipseniz son sahnelerde gözlerinizin dolduğunu hissediyorsunuz.Fuckbody olayını eğlenceli ve bir o kadarda duygusal olarak anlatmış .Sonunu tahmin etmek çok kolay olsa da kesinlikle vakit kaybı olmayan bir filmdir.Eğlencelidir,çok uzun sürmez bunaltmaz.ilginçtir ki hemcinsim olmasına rağmen filmde mila kunisi izledim ,justini değil.Ne kadar güzel,masum ve aynı zamanda seksi bir kadındır o öyle.Bu arada emma stone hayranları için filmin başında kısa bir rolü var ama emma stone için izleyeceğim derseniz toplasan 4 dk görürsünüz.Filmin tek kötü yanı bazen gerçekçilikten fazla uzaklaşması olmuş.Bu kadar da olmaz,hangimiz böyle yaşıyoruz ki hayatı diyorsunuz ama adı üstünde romantik komedi işte.Hayattan biraz uzaklaşmak,kafa dağıtmak için izlemeli.

--spoiler--
ipaddeki incil uygulaması,film bittikten sonra mila ve justinin elleri eşliğinde kadroyu izlemek,himym'dan marshallımız jason segelı görmek güzeldi.iki karakterinde ailesinde ve geçmişinde sorunlar olması insanı karakterlere biraz daha yakın hissettirdi,kimse ne kadar öyle görünsede ''mükemmel'' değildir durumunu hatırlattı.Ama filmdeki gay karakterin biraz fazla sıktığı konusunda herkes hemfikirdir sanırım. 1 2 espri o karakter için yeterliydi bence.
--spoiler--