bugün

disiplinli kuralcı kadındır. öğretmen yahut mürebbiye olabilir.
günlük baş ağrısı ve tokasını çıkardığında tutam tutam saç dökülmesi yaşıyor olması muhtemeldir.
Migreninin coşması an meselesidir.
kesin akdenizlidir. mutemelen ispanyoldur ve yüksek belli flamenko dansı eteği giyiyordur. başındaki topuzun büyüklüğü göğüsleriyle orantılıdır.
migrenim var.
haftanin hemen hemen 5 gununu ense topuzuyla geciriyorum. henuz sacimi boyle topladim diye migrenim tutmadi,tisikkirlir.
Alışkanlıktır.
Rapunzel gibi saçlarını savura savura gezemeyen, ama inatla uzun saç seven kadındır.
Hatta dostları ara ara, " hahhh geldi yine Ören bayan" dese de, halinden ve tarzından mutludur.

Sımsıkı, ensede topuz yapılmış bir saç, buğulu göz makyajı, nude tonlarda ruj, halka küpeler...
Al sana tarz!
Muhtemelen baş ağrısı problemleri olmayan kadındır.
Uzun seneler benim de saçlarım uzundu. Kendim topladığımda ne kadar istesem de sımsıkı yapamazdım. Gevşek olurdu biraz. Ama başkalarına toplattığımda kafamı taş gibi hissederdim, beynimde bir
Şeylerin gerildiği hissi yaşardım. 2-3 saatten sonra da baş ağrısı çeker, saçı açınca 3 saat tutulan çişin işenmesi gibi rahatlardım.
Bunu sürekli yapanın akıl sağlığı yerinde değildir bence.
Kız çocuğu olduğum dönemlerde annemin zorlamasıyla dahil olduğum grup. O çocuk yaşımda migrenim var sanıyordum, saçlarım toplanıyormuş.
Kız çocuğu olduğum dönemlerde annemin zorlamasıyla dahil olduğum grup. O çocuk yaşımda migrenim var sanıyordum, saçlarım toplanıyormuş.