bugün

kızlardan ilgi görme açısından şüphesiz avantajlı olan erkektir.

örnek: görsel
nihahaha diye gülen erkek.
çok sevilen erkektir.
eğer oda beni severse en güzel gülen biz oluruz sözlük.
öncelikle şunu söyleyeyim, sözlük kızları boşuna mesaj atmasın başım bağlı..

yanaklarında birer gamze olan erkektir.. hem de büyüktür bu gamzler. sakallar birini kapatıyor ama diğeri yetiyor kızları hipnotize etmeye.
(bkz: happychicken)
hiçbir artısı olmayan erkektir.

amına koyayım son 1 ay içinde yanlış olmasın en az 15 kızla tanıştım. ve istisnasız hepsi şunu söyledi 'yüzün hep gülüyor ve çok güzel gülüyorsun'. ama gel gelelim ben hiç öyle düşünmüyorum. neyse, ulan diyelim güzel gülüyorum e faydası nerde ? yok amk. bugüne kadar da görmedim tavladıgım kızları da hep kullandıgım ince kelime oyunları güzel kelimelerle ayarladım gülüş falan hikaye anlıcanız.
dişlerini fırçalayan erkektir.
çok yaşlıysa takmadır, çok zenginse yapmadır. itibar etmeyiniz.
tok bir sesi vardır. genelde tiyatroyla uğraşırlar bunlar.
bunlardan tanıyorum bir tane yakınen. çok tehlikeli oluyor kalp ve beyin açısından. güldüğü anlarda dünya duruyor falan. neyse.
Çok tatlıdır, çok çekicidir, çok seksidir. Kesin ve net!
güntaç diyorum ben. görsel

(bkz: güntaç özdemir)
Güzel gülen erkek iyidir. Yavuz hırsızımız (Ben öyle bir insan mıyım?) "Sen beni seversen en güzel ben gülerim." Demiştir Leyla ile Mecnun dizisinde ama kendisi de çok güzel güler zaten. (bkz: Osman Sonant)
her insan gülümserken güzeldir. erkeği, kadını, genci, yaşlısı olmaz. gülerken insan hem sempatik, hem de güzel/yakışıklı olur.
peki ya kahkaha atarken?
Bir gülerken gözlerinin içi gülen erkek değildir.

Gözler, gözler, gözler, gerisi teferruat.
Ahh ben yaa. Gamzeler, inci gibl sakallarımın arasında parlayan dişlerim. Bir boka yaramıyor sözlük.
gülerken gözlerinin içi gülen erkek, güzel gülen erkektir.
gulmek bana yakismiyor
serefim icin yasiyorum
veren yok.

güzel gülüyorlar
serefsizlikte master yapmislar
veren cok.

o yuzden acimam, su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim. Kisisel algilamayin, napalim amk yalnizliktan ona halleniyoruz.
Etkileyici bir tarafı olduğu kesin bağyanlarda.
(bkz: bruce willis gülüşü)
Şüphesiz Carlos Martín'dir. Adam kaç yaşında hâlâ taş gibi.
görsel
karşısındaki kadını ayakta boşaltma potansiyeline sahip erkektir.

görsel

beybi!
Kendine bunu diyen birisi kesin iğrenç gülüyordur. Abicim bırakında başkası desin size bunu.
güzel gülmek bir sanattır.
(bkz: seven kadın) efendim tahinle pekmez gibi tek başına biri olmuyor.ne erkekler çok güzel güler nede kadınlara yanlızlık yakışır.