bugün

entry'ler (52)

akp nin halkı aç bıraktığı gerçeği

halk da bu gerçeği göre göre ölümüne tayyibin peşinden gidiyor, başbakana oy verelim de bize para versin diye. zavallı halkım benim.

kandil dağı ndan entry girmek

allah kolaylık versin.

domuz gribine ne oldu

kuş gribi ile birleşerek insanlara daha güçlü saldıracak galiba. yanına bir de yardımcı kuvvetler olarak at gribi girdimi tam olur.

kadınları itici yapan detaylar

kemik torbası olmaları.
http://www.doktorane.com/...uploads/2009/03/zayif.jpg

adalet ve kalkınma partisi

a.q partisi de denir.

ak parti nin yararlı icraatları

ülkede satılmadık şirket bırakmamak, teröristleri affetmek. amerikanın uşağı olmak, askeri yıpratmak, ekonomiyi mahvetmek, ülkenin işsiz vatandaşını çoğaltmak, bir de utanmadan en az 3 çocuk yapın demesi yok mu, ülkeye en yararlı icraat valla.

dağlıca da çatışma sürüyor

devam etmesi gereken olay. askeri yıpratmaya çalışmaları sonuç vermeyince sap gibi kaldılar ortada seslerini de çıkartamıyorlar. tsk en güvenilir kurumdur. tsk yı beğenmeyen savaş zamanı tsk dan yardım istemesin.

türk gençleri yunan gençlerini örnek almalıdır

yunanlar türkleri örnek almalı. türk genci kadar cesaretli olmalı. türkün bileğini bu dünyada ancak türk büker.

türkiye de gündemin bir türlü ekonomiye gelememesi

iktidar denen hırsızların ekonomiyi düzeltecek kadar cesaretli olmaması.

cahilden aldığı oy ile okumuşu yönetmek

(bkz: recep tayyip erdoğan)

tsk nın artık güvenilmeyen bir kurum olması

tamamiyle propaganda amaçlı söylenmiş, genellikle ampulcülerin güven duymadığı kurumdur tsk. halbuki normal bir türk evladı tsk ile gurur duyar, oraya girmek için can atar. tsk hala türkiyenin en güvenilir kurumudur.
Tsk güvenilir bir kurum değildir diyen önce bir aynaya bakıp ben kimim desin.

kaldırmayın şunun götünü

bugün tayyibin teröristlere uyguladığı politika.

oğlunu şehit verip vatan sağolsun diyen anne

büyük ihtimalle başbakana beddua eden eli öpülesi kutsal şehit annesi.

erdoğan ın dünyanın en etkili 17nci lideri olması

ekonomiden anlamayan bir başbakanın bu sıralamaya girmesi bile hatadır.

insanın büyüdüğünü anladığı an

çeşmeden su gelmeye başladığı andır.

recep tayyip erdoğan

ismet inönü gibi biriyi hitler gibi birine benzeten utanmaz, arlanmaz, hırsız aklınıza ne geliyorsa söyleyebileceğiniz biri. böylelerini hala daha başta tutuyoruz ya, kendimizden utanmalıyız.

mehmetcik 1

alman heckler köch firmasının ürettiği hk416'nın taklidi olan tüfek. terörle mücadele için 7.62mm çaplı mermiler kabul edilmiştir. bu sene seri üretime geçmesi planlanmaktadır. g3'e göre eksik kaldığı tek yanı kodummu oturtamamasıdır. ama diğer bütün koşullarda g3 den kat be kat üstündür. bence askerlerimize uygun olacak bir silah.

1 mayıs alanında kız tavlamak

çok riskli bir harekettir. adam kıza bir sarkıntılık yaparsa ve kız da bundan hoşlanmayıp bağırırsa olacakları düşünemiyorum bile.
(bkz: eceline susamak)

1 mayıs 2010 sarıyayla karakol baskını

hainlerin askerlerimize yaptığı hain saldırı. başımızdakilerin 0 terörle aldığı türkiye şimdilerde terörün en zirve noktasının içinde yaşıyor. bütün bunların sorumlusu şüphesiz ki akp hükümetidir. allah hepsinin tez zamanda cezalarını verecek. bir de utanmadan cenazelere gitmez mi bu şerefsizler. yatacak yeriniz yok olum sizin.

bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun.

erdogan hükümetinin 1 mayısa özgürlüğünü vermesi

oy kaybedeceğini anlayan akp nin oy toplamak için yapmış olduğu, bir nevi "bakın ben seçimlere daha çok varken millete paramı dağıtıyom, siz napıyonuz?" dediği olay. gerçekten de akp nin ne kadar yüzsün olduğunu da gösteriyor bu olay.