entry'ler (14)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Şeyhim beni 70'lere ışınla...

https://youtu.be/TzQbOdKVF1Y

gokyuzuessizbenzersiz

Doğum günün kutlu olsun güzel insan. Sevdiklerinle beraber nice güzel yıllara, yüzünden tebessüm hiç eksik olmasın.

bugün benim doğum günüm

Doğum günün kutlu olsun dostum. sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllara.

türkçü türkiye

Bu zamana kadar islam ülkelerin de, milliyetçi ülkelerin de yönetim sistemini, ülkede ki durumları gayet net bir şekilde gördük. ve buna dayanaraktan tek kurtuluş yolunun türkçü türkiye değil, komünist bir biçimde işleyen dünya olduğunun herkes farkında. farklı düşünceye sahip olan andaval kitleyi de yine gayet net bir şekilde görüyoruz. bilgiden mahrum, hayatında tek bir kitabı bile eline almamış, ancak bir eline tesbih alıp diğer eliyle de üç hilal yapmasını bilen bir avuç ergen ve gerizekalı sürüsünden ibaretler sadece.

1000 entry

Ne diyilebilir ki? eline, emeğine sağlık. Nice 1000-2000'lere.

küfreden yazarlar kitap hediye etsin kampanyası

Yaz hocam yaz, kesinlikle katılıyorum...

arif v 216

Bir yerde okuduğuma göre Enes Batur'un filmi Arif V216'yı reyting açısından sollamış. Eğer gerçekten doğru bir bilgiyse bu, Türkiye sinemasına benim yerime de bir fatiha okuyun.

sözlük yazarlarının çocukluk fotografları

Mekan hoşmuş. Neresidir acaba ora, Rize mi?

üzümlü fındıklı ekmek

Sevgiliden daha iyidir. sizi aldatmaz, canınızı sıkmaz, çayla da mükemmel gider.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Büsbütün kaybettim bana dokunmayın sakın, bunların düzenine sokayım.

https://youtu.be/mc_GIqu2Qio

bim de coca cola satılmayan dönem

Coca cola da neymiş, Le Cola'mız var bizim.

ateist sayısının hızla artması

Demeye ya, pis atayızlar yanacaksınız. (:

birini unutmanın en iyi yolu

Sende derin yaralar bırakmışsa ve eğer gerçekten sevmişsen unutamazsın. Ancak acın hafifler, acının hafiflemesi içinde sana onu hatırlatıp acını tazeleyen ne varsa hayatından çıkarmalısın. Olabildiğince az düşünmelisin onu, ondan önce hayatın ne şekilde ilerliyorsa ondan sonra da hayatının bir şekilde ilerleyebileceği gerçeğini aklına sokmalısın.

fenerbahçe cumhuriyeti

Hayal mahsülüsünüz be olum hayal. Güldürmeyin. (: