bugün

her kızın mutlaka sorduğu sorudur.

bu sorunun cevabı 7 madde ile açıklanmıştır, şöyle ki

1. iyi adamlar çirkindir.
2. sevimli adamların rezil karakterleri vardır.
3. iyi karakterli sevimli erkekler evlidir.
4. iyi karakterli sevimli ve bekar erkekler fakirdir.
5. sevimli, iyi karakterli, bekar ve zengin erkekler bizimle ilgilenmez.
6. sevimli, iyi karakterli, bekar, zengin ve bizimle ilgili olanlar. bunlar oyuncudur.
7. sevimli, iyi karakterli, bekar, zengin ve oyuncu olmayan erkekler gay dir.
Kadınlar kötü erkeklerle evlenip iyi erkeklerle dertleşir.
görsel
Doğru insanı bulamadiginizdandir. Ya paraya ya tipe bakarsınız. Oysaki önce kalbe baksanız geri kalan yönleri size zaten güzel görünecektir.

Kendi adıma konusursam ben kalbe bakıp geri kalan özellikleri güzel gören taraftayim. Ve emin olun böyle yaptığınız takdirde çok mutlu olursunuz.
Beni bulamazsanız böyle olur tabi ki.
Benim payımı yiyenin allah belasını virsin.
görsel
Çunku o iyi erkekler iyi atlara binip gittiler.
Denk gelmemiştir. Ayrıca iyi çok genel bi kelime.
Çünkü her önüme gelenle tanımıyorum kızlar.
Güsel kıslar eqlesinN.
bana mesaj atmıyorsunuz da ondan.
çünkü henüz benimle tanışmadın .

ya da daha önce hiç yozzzgat'ta bulunmadın.
Çünkü dış görünüşe çok önem veriyoruz.
ruhunda orospuluk varsa erkeğe değilde arabasına tav olursa fakirlik iyi erkek kıstaslarin arasında değilse tabi iyi erkeği taniyamazsin.
siz beğenmiyorsunuz o iyi insanları da ondan, sonra en ağzınıza sıçacak insanı bulup sıçtığı zaman da "niye iyi insan bizi bulmaz amına koyayım tüm erkeklerin geberin çükünüz kopsun" oluyor lamı cimi yok suç sizin.
ayrıca bakınız (bkz: #26100911)
ters açıdan baktığımızda iyi bir erkek seni ne yapsın? (bkz: en büyük hayali zengin bir koca olan türk kızı)
tanışıyoruz ama hepsi kankamız oluyor. Ben de anlamıyorum.

Bir tespit.
iyi erkeklerin kıymetini bilmediğiniz için.

hanımlar kendilerine acı çektiren erkeklerle daha çok ilgileniyor. sonra sonu da hüsran oluyor. bu maceraya kendiniz bile bile atılıp sonunda da ağlayan sizler oluyorsunuz.

düzgün giyimli, uzun boylu, atletik fizikli bir erkek olarak benimle yakınlaşmaya çalışan kızların hiçbirisinin benim karakterime, düşüncelerime, duygularıma önem verdiğini görmedim. tamamına yakını arkadaşlarına hava atmak ya da aman boşta kalmayayım, şöyle hoş bir erkekle gezip tozayım diyerekten arkadaşlık ilişkisi kurmaya çalıştı. üstelik sözüm ona bunlar eğitimli, üniversiteli kızlar. bunlar bile böyleyse ülkenin lise mezunlarını, varoşlarda yaşayanlarını düşünemiyorum bile.

kızlar öncelikle karaktere ve erkeğin düşüncelerine değil dış görünüşüne, cüzdanına, erkeğin dikkat çekmesine bakıyor. amaçları bu olunca ikinci saydığım gruptan piç karakterde olan erkekler ağlatıyor bu kızları. sonra da neden kusursuz erkek yok, neden düzgün erkek bulamıyoruz.
Yanlış bir soru benim için en azından. iyi erkekle tanışıyoruz ama biz iyi degiliz(ben iyi değilim)
Ben bostayim bayanlar. Buyrun.
Saçma sapan düşünceleriniz var kalıplarınızın dışına çıkmıyorsunuz iyiyi aramıyorsunuz ki bulasınız. Anca soyun dökün gez. Efendi erkekler her yerde görmesini bilene.
karakteri para ve maddiyattan oluşan ucuz tiplerin isyan ederek sorduğu soru olabilir.

"4. iyi karakterli sevimli ve bekar erkekler fakirdir."

süper.
Çünkü kezbansınız. Nerde bir ortam çocuğu, şerefsiz, gavat olsa ona yürürsünüz. Efendi çocuklara yüz vermezsiniz. Kısacası iyi erkeklerle tanışmak istemezsiniz.
Çünkü o iyi erkekler hep evlendi. Buralarda boşuna tartışıyoruz neden diye.

Bir yıl sonra gelen edit: o iyi erkeklerden birini de ben kaptım. Yani kaptım derken evlendim.
Herkes özünde iyidir. Aynı anda sevemiyor olmak kötü olduğunu göstermez ve bu bizim kendimizi rahatlatma biçimimiz olan bir sebeptir.