entry'ler (15)

trt erotik

mizansen sahin k . ametur t. coskun ve kurgu nuri alco izlediniz... bir daha ki 31 seruvenine kadar esen kaliniz efenim.. trt 2015 -C- Ankara Copyright

seçimi chp alırsa sana veririm diyen kemalist kız

aslinda bir am ugruna partisini , olmayan ideolojisini ve daha nice olmayan erdemlerini satabilecek akepeli bir trolün , sıçmigidir.

tatlı su ülkücüleri

tuzlu sulularimida biliyoruz da ... neyse siyaset yapmayacam bu gece. siyaset yapmayacam. siyaset yapmayacam.kendime söz... sabredecemmmmm... ulan !!!! neyse ya...

insanlara cahil diyerek iktidar olacağını sanmak

ima ederek söylersen 13 yil iktidar garanti . hemde kontrgaranti .

kafa dengini bulamamış insan

isid mensubu birine söylenmemesi gereken bir söz . denk getirmeye görsünler ...

hayat bu deyil

deyil değil zaten , hayat bu değil

gökçek in ankara yı parsel parsel satması

Seçimlerde iktidar koltugunu kaybederlerse , parsel parsel yolsuzluk evraklarıyla , davalarıyla uğraştıracak satıştır. Yetim hakkı yemesini bilen sıçmasınıda bilecek aga . Tırmalar yoksa çıkarken ...

mustafa kemal atatürk ü sevmiyorum

Sana bu müstehak ; ''Bana afedersin Ermeni dediler ... '' RTE
Bana '' Yurtta sulh ,cihanda sulh '' M.K.Atatürk , yeter. Kalite farkı.

sigarayı bırakınca her şeyin anlamsız gelmesi

Kısa sürecek bir duygudur. Yaklaşık 11 yıl günde ortalama 2 paket içen birisi olarak 4 sene önce sigarayla aramız bozuldu tamamen bıraktık birbirimizi. Daha önceleri ben bıraksam o beni bırakmıyordu , her yerde karşıma çıkıverirdi. Bir gün ani bir kararla bırakmaya karar verdim ve 4 yıldır içmiyorum. Bırakmaya niyetlenen arkadaşlara , bıraktıktan sonra neler yaşayacaklarını kısaca anlatayım. Başlıkta yazıldığı gibi önce sırasıyla çay ,bira vs... içmek sonra yemek yemek sonra müzik dinlemek anlamsız hale gelir. 20-30 gün sonra nikotin eksikliğine bağlı olarak ağız ve burun içinde yaralar çıkabilir. Bir ay sonra herşey yoluna girmeye başlar. Uzun sürecek olan ise en rüyaların. Ben en az 6 ay her gün rüyamda sigara içmiştim. Cigara out bira in. En iyisi buz gibi bira , en fazla göbek yapar . işemenin kime ne zararı var ?

bor madenleri

Türk petrolüdür. Herşeyimiz farklı arkadaş.

yalan söyleme hastalığı

Yüzüklerin efendisi yakalanmıştır bu hastalığa; Tüm Servetim Bu Yüzüğüm. Eğer Birgün Zengin Olursam Bilinki Haram Lokma Yemişimdir.

kriz var halk aç diye yemek yemeyen parti lideri

Öyle bir lider bulmazsın da '' kriz var liderimin oğlu gemiciğine iş bulamaz diye yemek yemeyen '' %50 halk Türkiye'de var.

sözlük yazarlarının en son ürettiği şeyler

Beton santralı , kırma eleme tesisi , çeneli kırıcı , konveyör bant...

en yetenekli 5 türk oyuncu

1- şener şen.
2- cengiz bozkurt.
3- tarık pabuççuoğlu.
4- çağlar çorumlu.
5- engin günaydın.

incecik ama muazzam kitaplar

Şaban'ın (K. Sunal) '' 10 derste Çapkınlık'' kitabı. Ben okudum hatmettim. Biri resmi , biri imam nikahlı 2 karım , bir adet sarışın bir adet de kızıl metresim oldu.