bugün

entry'ler (236)

ingilizce entry giriyoruz kampanyası

i'm supporting to this company.

gerçek türk sanatçılar

Sanatını sergileğen sanatçılardır. Bir sürü gereksiz ünlü olmuşları unutup, yönelinmesi gereken kişilerdir. Harbiden dilenciyi dilenci yapan da, boş kişileri ünlü yapan da bizleriz. Şimdi bunların kitlesin geçin, sevmesek de sürekli bahseden bizlerde de suç az değil. Gerçek sanatçılarımızı konuşalım.

ölecek olmamız

Nazım güzel bir kelamla deyinmiştir üstüne, benden önce davrananıp yazanlar olmuş. Ölecek olmamız iyi bir şey, ancak üzerinde pek fazla düşününce çıldırırsın.

arapperestler arapların nesini seviyor

Çoğu zaman insanlar kendinden zeki olanları sevmez, aksini sever.

izmir

Çok güzel bir şehirdir. ayrıca hem tarihi, hem de çağdaşlığı ayrı bir güzellik. Sanki düşman toprağı imiş gibi de saldırmak çok anlamsız.

öylesine paralı olmak

Hiç çalışmadan, öylesine cebinde paranïn olması durumudur. Hakla konuşalım, ailenin maddi durumu iyiyse, tabi ki, çocuğa iyi harçlık verecekler. Ancak çocuğun kendini sanki o parayı kendi kazanmış gibi artistçe şov yapması rahatsızlık veriyor. Ya bugatti'n olsun tamam. Uzay aracın olsun hatta, ama n'olur düzgün davran be oğlum. O kadar paran var, şunu canın istediği gibi harcamak hakkın. Ancak şov yapmasana ya la.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Aşk yalnızların müşkülüdür, sürülerde aşk olmaz.

türk

Özünde asil bir millettir. ilaveten kendi milletini sevmek Irkçılık algısı oluşturmasın artık, baydı.

birini özleyince yapılan şeyler

Şiir yazdıktan sonra "keşke gitmeseydi, bunu o da okusaydı" denir içten. Akabinde bir gün dert anlatırken o şiir ifşa olur ve ortamdan biri tarafından araklanır. Hikayenin devamı şöyle, gider kız arkadaşına ben yazdım der. Kız arkadaşı aa çok güzel ve.s

önemli olan üniversite kazanmak mı bitirmek mi

Boş geçemeyeceğim. Önemli olan üniversiteden en az bir tane can yoldaşı olacak vefalı arkadaş bulmak. Kazanıp ve bitirme olayının tam ortası. Zaten hayatta en önemli şey ortayı bulmaktır. Bir tarafı seçerseniz radikalcesine çürüyüp gidersiniz.

yazarların en son izlediği 3 yabancı dizi

Louis C.k, house m.d, homeland. En son bunları izledim. En önemlisi de hiç biri bitmedi. Bilgisayar 1 aydan bir bozulunca. Telefonda da yeterli hafıza da yok.

şarkılarda geçen mükemmel sözler

Sana yazdığım şarkıyı
Sazımdan söker giderim.

bursaspor un küme düşmesi

Bursa tarafından Ankaragücüne verilen destek için vefasızlık edemem. Ligde kalmasını umuyorum.
Edit: imla.

bir yazarla çay içme hakkın olsa kimle içerdin

Şiirden anlayan, kız erkek farketmeksizin, çayı da ben demlerim.

en çok tanışmak istediğiniz bilim adamı

Oktay sinanoğludur. Göçtü gitti, ama en çok onunla tanışmak isterdim.

karım için yemek de pişiririm temizlik de yaparım

Hemfikir olduğum beyandır. Çok da doğru buluyorum. Şahsen iki taraf da bir birine destek olursa evlilik olur. Yoksa eve hizmetçi alır gibi evlenilmez. Kim ne derse desin. Seninle hemfikirim sonuna kadar.

dünyada savaşların bitmemesinin nedeni

Kaldıramamak. Kaldıramıyor hıç kimse bir şeyi. Hınca hınç giriyorlar bir birlerine. Ceremesi sessiz soluksuz insanlar da çekiyor. Can şirin, cesaret edemiyorum ölmeye. Böyle dünyada yaşamaktan pek hoşnut değilim. Acıyor.

türkiye sosyalist bir ülke olursa olacaklar

Paşayı silmektir.

esra erol ve zuhal topal ın işsiz kalması

Ne zamandır bu programların kalkmasını istiyordum. Ancak yerine alternatif gerizekalı programlar çıkmasından kuşku duyuyorum.

mke ankaragücü

Süper bir Ankara takımıdır. Ankaraya en iyi yakışan takımdır. Çok seviyorum Ankaragücünü. Bakmalara doyamıyorum.