bugün

(bkz: Cecelist erkek)
kardeşim sen kendi kendine de yattın mı , olay tamamdır . zaten üremek felan sakın ha ? bu dünyaya fazlasın.
Hayat müşterektir. Evliliğin altın kurallarından biri. Geçimde gözü olan lazım olduğunda hizmet seçmez. Fakat eşler bunu suistimal etmemeli. Ev işleri her ne kadar kadın için farz olmasa da türkiye şartlarında bunu kendine görev edinmiş eşler ve annelerimizin fedakarlığı sayesinde adet gelenek görenek haline gelmiş. Ayrıca evde hizmet etmek kadın için daha kolay ve çoğu zaman severek yapıla gelmiştir. Karışan olmaz, istediği zaman tehir eder sonra da yapabilir. iş hayatı böyle değildir.
kadın evde oturuyorsa tabiki evin sorumluluklarının yüksek bölümü ona aittir. ama günümüz toplumlarında kadın erkek eşit şartlarda çalıştığı için ve evde oturan bir taraf söz konusu olmadığı için. evdeki her türlü iş ortak yapılır. medeni olanı budur.
Yemek yapmak hobidir temizlik ise sizinle doğrudan bağlantılıdır, temiz bir insansanız önce kendiniz için temizlik yaparsınız.
Yemekleri ben yaparım genellikle her seferinde farklı şeyler dener güzelce hazırlarım beraber yeriz.
Temizlik konusunda fazla anlamam becerebildiğim şeyleri yaparım
Mesela cam silemem ama etrafı toplayıp süpürürüm.
hastaysa veyahut olmasi gerekenden fazla bir yogunluk yasadiysa o gun seve seve yaparim.

karim lan o benim, bugun o ben ona bakacagim yarin o bana bakacak. ebediyet meselesi.
eş olmanın gerekliliklerindendir. kadınında, erkeğinde bedeninde herhangi bir engel yoksa, pekalada temizlikte yapılır yemekte pişirilir. hatta beraber ortaklaşa yapılan yemeğin zevki bir başkadır.
ikisini de yap da güzel kardeşim de gizli saklı yap. ortalık yerde bunu haykırınca düşüyor mu?
Arkadaşlar sizi bilemem ben düştüm.
Çiçeğimi çikiletamı alıp geliyorum..
yatakta bütün kontrolü bana bıraktığı sürece geri kalan zamanda onun kölesi olurum diye artırabileceğim hede.
eriği falan yıkarım tamam da bulaşığa karışmam.
sözlük yazarı yapınca auuu
mehmet günsür yapınca vaay.
Temizlik için eminim ama yemekte sıkıntı var. Hayır yapmam değil yapamam zira bilmiyorum zehirleniriz ikimizde.

Neyse ki karım yok.
e elbette yaparım bayanefendi. halihazırda birisi yok ama olacak biliyorum. geçmişten bir not.
en çok bunu diyenler yardım etmiyor işte aq.
Kendin için yaparsın davar. Yoksa kimse senin yemeğini pişirmek zorunda değil zaten.
Öğrenci evinde yaptığım şeyi neden sevdiğim-aşık olduğum- kadına yapmayayım ki daha fazlasını yaparım.
Hemfikir olduğum beyandır. Çok da doğru buluyorum. Şahsen iki taraf da bir birine destek olursa evlilik olur. Yoksa eve hizmetçi alır gibi evlenilmez. Kim ne derse desin. Seninle hemfikirim sonuna kadar.
Yaparim lakin nasil desem karım hastadir gercekten kotu durumdadir ameliyat olmustur. Bu durumlarda yapmak gerekir zaten. Bunun harinde yapmam.