bugün

yeni khk dahilinde, evlilik programlarının yayından kalkması ile gerçekleşen durum.

iyi mi oldu?
çok iyi oldu.
Başka bi formatla yine dönerler çok sevinmeyin.
sikimde olmayan hadise, şimdiye kadar kazandıkları 7 sülalerine yeter zaten.
ayda 500 bin tl kazandıklarını okumuştum. 5 er yıl çalıştılar diye varsaysak gerisini sen düşün takılma onlar yükünü tuttu.
Toplumumuz bazı insanları zengin etmekte fazlasıyla ahmakça davranıyor.

Sen ayda 1500 liraya çalışır, kıt kanaat geçinirsin ve sonra gidip ayda 200 lira maç biletine verirsin. O futbolcular, o klüp, o federasyon maalesef bu şekilde parasını harcayan kişiler tarafından kurulan pazar sayesinde milyoner olurlar.

Aynı şey her ünlü isim için de geçerli.

Prim vermeyin arkadaşlar. Sen bir konser parası çıkartacağım diye geberiyorsun ama o şarkıcı belki de şu an 15.kattaki jakuzisinden istanbula karşı arjantinini yudumluyor.

Ben yediremiyorum bunu kendime. Eğer halkımızın tamamı benim gibi düşünseydi, o şarkıcı, oyuncu denen kaf dağı çiçekleriyle(!) metrobüste beraber giderdik.
zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı. onlar yükünü tuttu. asıl khk ile işten atılan binlerce insan ve aileleri ne yapıyorlar. gerçekten hainleri ayrı tutarak tabi eger masum olanlar varsa çok yazık.
Ne zamandır bu programların kalkmasını istiyordum. Ancak yerine alternatif gerizekalı programlar çıkmasından kuşku duyuyorum.
zuhal topal issiz kalmaz. sonucta kendisi fiziksel olarak sansli bi insan. esra erol u bilemem.
sözüm meclisten dışarı şeyimden aşağı Kasımpaşa.
iŞSiZ KALSALAR ne olacak ki, bugüne kadar servet kazandılar...
Maden de calisan isci aylik 900 lira maas alirken,bu canimcan hanimlar,oturarak aylik 5-6 kati maas aliyorlar,cidden cok absürd,anlayamiyorum
Yok öyle bir şey.
birleşip voltranı oluşturarak tekrardan ekranlara dönmelerine sebep olacak olan korkutucu olaydır. kafa esra erol kollar zuhal topal bacaklar hanife naz falan.. sabah sabah ürktüm yazarken hığğmına..

ulan şu hükümete 15 senedir ilk defa helal olsun dedim ya daha ne diyeyim * inşallah ketenpeleye gelmeyiz ama kapanacak deyip kapanmaz ise o zaman çarşı karışır..
fazla sevinmeyin.

(bkz: #36488901)
insanların kafasını helva kıvamına getirdiler yıllarca. Millet düşünmeyi bıraktı. Kafası çalışmayan, tek istekleri evlenmek olan insanlar türedi sayelerinde. Düşünebilse o programa katılmayacak zaten ama düşünemiyorlar.
yarın bi işkura gidip işsizlik maaşı bağlatsınlar kendilerine. az da olsa para paradır.
bugün varlar merak etmeyin hiç.
hemen format değiştirip,

çarşaf dürban falan yapıp.

esra bacımla izdivacım

zuhal ablayla ilahiler

programlarına dönüşürler.

seda için bişey düşünemedim

o direk mahmut tuncere bağlar sanırsam.