bugün

2003 - 2004 sezonu sonunda gerçekleşen olay.
bundan sonra sadece rüyanızda göreceğiniz olay!
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
düştüde noldu. 2.ligde iken en fazla taraftar sayısı rekoru yine bursasporda oldu. en berbat maçlarda bile stadda boş yer bile yoktu. deplasmana gelen takımlar bile ağzı açık bir şekilde taraftara bakıyordu. düştü ama çıkmasını bildi.
küme düşme barajı geçen sezonki gibi düşük olursa gelecek sene gerçekleşmez fakat en son küme düştüğü sezon olan 2003-2004 sezonundaki gibi 40 puan olursa, bursaspor'un tüm bu olanlardan sonra ligde kalamayarak gerçekleştireceği olay.
river plate in küme düşmesi.
2011-2012 sezonu sonunda inşallah tekrarlanacaktır.

(bkz: bursa çocuğuyum her yerde)
(bkz: şikenin adı heryerde aynı)
2011-2012 sezonunda sözlükteki yavşaklar tarafından beklenen ve o yavşakların göt olacağı bir durumdur...
sebebini beşiktaş'a bağlayan ancak kız kardeşim diye naralar attığı mke ankaragücü'nü yenememesi başlıca sebebidir.
ait olduğu yere geri dönmesidir. olması gerekendir.
önemsizdir. ankaragücü ile devam edilir.
inşallah kardeş takımı ankaragücü'yle beraber küme düşecek olan takımdır, anca beraber kanca beraber.

(bkz: bursa dan adam çıksa)
Bu sezon, gelecek sezonlar için sinyallerini vermeye başlamıştır.
Oldukça güldürecek gelişme. Evet.
eğer gerçekleşecek olursa türk futbol tarihinde ilk defa bir şampiyon küme düşecektir.
içinde bulunduğumuz haftaları kıyaslarsak bu sezon küme düştüğümüz sezondan daha kötüyüz puan anlamında. şimdi bakıyorum da şu an oynanan bursa'daki osmanlı maçı ilk 35 dakikada 3-0 olmuş. skora resmen şok oldum, rezalet bir sezon yaşıyor takım. yönetim daha geç olmadan defolup gitmeli.
gerçekleşirse bursaspor" a küme düşen ilk lig şampiyonu sıfatını getirecek üzücü olay. inşallah olmaz.
Gezicilerin hayalidir.

Dünya liderine yüzde 56 rey veren bir şehrin takımı küme falan düşmez.

Dağılın.
rize varken düşmesin. evet.
Bugün olası bir rize mağlubiyetinde daha yüksek sesle dile getirilecek ihtimaldir.
Bu kadar kazma ve ruhsuz topçuyu bir araya getiren yönetimin amk !
inşallah düşerler de bir daha çıkamazlar.

acayip b*rsaspor taraftarıydım ama bu saatten sonra balıkesirspor taraftarı olmak balkes balkes diye bağırmak b*rsaspora holigan olmaktan daha akılcı. taraftarı hapçı, futbolcusu oynayamıyor, yönetimi yönetemiyor, stadı tam değil Allah belalarını versin.

bak hala naftalinlemedim b*rsaspor battaniyemi unuttuğum için ama birazdan naftalin işlemi başlayacak. orospu çocukları... saygılar.

edit:b*rsayı savunsak b*şiktaşlılar eksiler, b*rsaya saldırsak b*rsalılar eksiler bu ne aq. sikerim futbolunuzu adam olun.
An itibari ile çok zor olandır

Ama önümüzdeki sezon gerçekleşmesi muhtemeldir

Ben hayatımda bu kadar leş başka bir takım görmedim. Amk rezilleri
iyi bir idari ve teknik yönetimin gelişi, altyapıya önem verilmesi ile gerçekleşmemesi dilenendir. evet.
Mümkündür, topitop Bursa kümeye.