bugün

entry'ler (97)

yazarlar 81 yaşında olsa açılacak başlıklar

(bkz: En keskin takma diş markaları)

1984 doğumlu olmak

Taso oyunudur. Tombi çerezidir. Leblebi tozudur. Çatapatdır.

çift başlı kartal

Yönetim biçimi de temsil eder.

bu ulupuan eksi olunca

Savaş boruları çalınacak diyosunuz yani.

en sevilen mitolojik karakter

Norveç mitolojisindeki karmaşa ve muziplik tanrısı Loki

geleceğin özgür çağdaş eğitimli anneleri

Hee yaa bırakın gönüllerince sevişsin kadınlar da. Otoparkta, metroda, piknik alanında, apartman boşluğunda. Sevişmek ayıp olmasın. Tutmasın kadınlar kendikerini. Marketten kondom almaktan çekinilmesin arkadaş...

babanın akılda kalan sözleri

Dolapta tahin helvası var.

efsane olmuş haber başlıkları

görsel

güzelleşmek için yüze yumurta akı sürmek

O güzelleşmek için değil zaten diğeri de yumurta değil diye düşündüğüm mevzudur. Pek çok filmin finalinde şahit olduğum ama insan insana böyle davranmamalı diye düşündüğüm için hiç uygulamaya geçmediğim mevzudur.

sikişip sikişip toplumu eleştiren hatun

"Sevişip sevişip geziyola" cümlesini aklıma getiren başlıktık.

geceye bir şıpsevdi sözü bırak

Aşk...
deniz kumunun üzerine çomakla sevdiğinin adını yazmaktır.

metroda kitap okuyan özenti yavşak

Bulunduğum şehirde metro olmaması sebebiyle hiç tadamıyacağım bir zevktir. O kişi ben olmak isterdim yavşak başlık sahibi arkadaşım.

erkek yapınca milli kadın yapınca orospu

Yok millilik ilk için geçerli bi deyim. Kadın yapınca " paket açılması" diyoruz. Senin dediğin çapkınlık ve .rospuluk ikilisi o başka bir başlığın konusu.

bir arap tüm dünyaya bedeldir

Evet gayet skimsonik bi başkık olmuş. Tebrikler.

sözlük yazarlarının etnik kökeni

Meksika çerkezi.

allah ın iyi beslenenleri uzun yaşatmasının nedeni

Sağlıksız beslenen yada sağlığına dikkat etmeyenlerin vucudu bu saçma yaşama daha fazla dayanamayarak ömrünü kısa tutuyor. Dersek daha doğru bir önerme olacağı kanısındayım. Evet öyleyim.

allah varsa ben yokum

Tamam çekilebilirsin..

konya ya neden kar yağmaması

Aslında konya'ya da kar yağıyor. Ama kar kristalleri yere ulaşana kadar eriyor. Kar kristallerinin yere ulaşması için çok uzun bir yol alması gerekiyor. Mesela Ankara'da yere ulaşan kar kristalinin konya'da yere ulaşabilmesi için 1 kilometre daha düşmesi gerekiyor. Tabii yukarıdan aşağıya doğru inerken her 100 metrede hava 1 derece ısınıyor. Bu nedenle de kar kristalinin erimeden yere inme şansı azalıyor... Sen ne sorduydun bu arada?

evlat edinmek günahtır

Diyarbakır Müftüsü Nimettullah ERDOĞMUŞ:

"EVLAT edinmek hayırlı işlerden bir tanesidir. Evlat edindiğiniz emanet, eğer kimsesiz ise onu evlat edinmek dinen zorunluluktur. Asıl, ortada bırakırsak zeval işlemiş oluruz. Evlat edindiğimiz kişiler ile kendi öz evlatlarımız arasında şerhi hukuk farkları var. Evlatlık miras alamaz. Ancak evlat edinen kişinin ölmeden önce ona miras bırakmasında bir sakınca yoktur. Evlatlıklar kız-erkek fark etmez manen evlat edinen o ailenin evladı sayılır. Ancak yetişkin çağına geldiğinde namahremlik ortadan kalkmaz. Süt evlatlığı varsa o evlat hükmüne geçer. Süt kardeşliğinde miras yok, ancak namahremliği ortadan kaldırıyor."

sağlık para seks hariç en mühim olan tek şey

(bkz: Pazar kahvaltısı)