entry'ler (23)

sarışın vs esmer

Bence Sarışın.

cogu insanin iphone 4 kullanmasi

Blackberyden iyidir

misafirlikte zorla yiyilen yemek

Evde Olsa yemiyeceğin ama Sırf misafirlikte olduğun için geri çeviremediğin yemek ! Annenin '' Ben yapsam yemez itoğlu it'' lafıyla da ezilmen. Tabakta bir pirinç parçası kadar yemek bırakamamak kadar itici bir durum. Benden size tavsiye gittiğiniz misafirlikte yaprak sarması varsa direk saldırmayın Çünkü hiçkimse ananız kadar güzel yapamaz. Yaparsa Banada Haber verin.

başörtü ile üniversiteye girmek

Çok normal birşey. herkesin kendi görüşüdür. kimse karışamaz

sevgili fotoğrafı paylaşıp kıskanmadım diyen ergen

Yolda resim çekilmiş iki sevgili resmi paylaşıp '' inşallah araba çarparda ezilirsiniz'' ; Havuzda yüzen iki sevgili resmine '' Boğulun yhaa '' Yazan ERGEN. Bir bitmediniiiiiiz !!!

rüyanda gördüğün kişi seni özler

Psikolojik acidan insanin ruyasinda gordugu kisiler, ruyayi goren kisiyi ozleyen insanlar oluyormus. 24 dakikadir inanmaya calisiyorum

marilyn monroe nin bilinmeyen hayatı

Marilyn Monroe Denilince akıllara sadece sarışın, Mükemmel fiziğe sahip olan bir kadın gelir. Ama aslında hayatı fiziğikadar mükemmel değildir. O çok üzgün ve kötü bir hayat geçirmiş, herzaman haplarla ayakta duuran bir kadındı. Marilyn Monroe Denilince aklıma MÜKEMMEL Kadının üzücü hayatı geliyor.

brandi cyrus

Miley Cyrus'ın Ablasıdır. Bugün doğum günü * iyiki doğdun brandi

marilyn monroe

Kaşları siyah olan tek güzel sarışın kadın <3

bir ajanda alıp içine ne yazsam ya diye düşünmek

Bir ajanda çok dikkatinizi çeker ( dış görünüşü ) Alırsınız ve ne yazıcağınız hakkında bi fikriniz olmaz.. ?

facebook ta kendini havalı sananlar

Hele hele yazmıyolarmı ; '' Arkadaşlar yarın 3 resim geliyorrr Bekleyiiin * '' Lan affedersin s. git sen kimsin de senin resimlerini beklicem

arkadaşının yemeğinden istemesi

Bir yemek alırsın ve bütün arkadaşların başına toplanır ve hayattan soğuma durumudur bu..

çocukken yapılan salaklıklar

merdivenlerden oturarak inmek

türbanlıların daha çok terleyip daha pis kokması

Her insanında olabiliceği bişeydir. insanlık hali denir buna. Bu başlığı açan pislik sende öbür dünyada cayır cayır yanerken onlar tertemiz cennetlerinde olucak.

kızlara dair bilinmesi gereken gerçekler

bir erkekten hoşlandığı halde hoşlanmıyormuş gibi davranır hatta üstüne üstlük nefret eder gibi davranırlar.

unutulmaz film replikleri

- Eğer Daha büyük bir ev istersenn ...
-Saçmalama delirdinm, ozaman daha uzak oluruz <3

durup dururken bir kelimeye yabancılaşmak

kelimeyi tekrar tekrar dedikten sonra içimden '' ne değişik lan bu ''

ranzanın üst katında yatmanın olumsuz yönleri

küçükkken uyurgezerdim ve ranzanın azizliğine uğradım. koruma yerinden boynum sıkıştı bacaklarım aşşağ sarkılmıştı bildiğin geberiyordum anneciğim saolsun gece kurtardı beni.

hangi davranışa kurşun sıkılır

olamaz sınavdan 85 almışım ühüü ühüüü:'( 'ye kurşun sıkılır !

eski sevgili

eski sevgilim. Yani eski sevgilim desemde hala seviyorum ben onu ve hala konuşuyoruz. Ona büyük bir hata yaptım kırdım onu. 2 Gün sonra doğum günü ve ben ne yapıcağımı bilmiyorum. Kutlayıp kutlamıcağı belli değil. o benim doğum günüme gelmişti ve biz çıkmıyoduk. zaten değişik bi anımız var. 1 ay çıktık 6 aydır seviyoruz birbirimiz ( çıktıktan sonra ki 6 ay. ) Ne yapıcağımı bilmiyorum.