bugün

entry'ler (61)

yalova üniversitesi

3. dünya üniversitesi, insanların karşısına geçip sırıta sırıta hakkını gasp eden ama lafa geldimi hepsi 1. sınıf müslüman olan idarecilere ve akademisyenlere sahip üniversite bozuntusu

cücük olarak nitelendirilmek

bahçelinin piyasaya sürdüğü deyim.

pide vs pizza

pide bizim icadımız olan harika yiyecek pizzada pidenin gavur hali.

kadınından hesap soramayan erkek

(bkz: kılıbık)

facebook ta isminin yanına dürtmeyin yazan kız

dürtme olayını kapatmak gibi bi şanşı varken istmemem yan cebime koy mantılığıyla hareket eden kız.

yüzüklerin efendisi ndeki kartallar

tam savaşı benim tuttuğum taraf kazanırken ortaya cıkan ortalığın a...kyan asırı hormonlu yaratıklar.(ben orkları tutuyodum bu zamana kadar insanları savunduk da noldu)

ösym nin verdiği kırtasiye setini eve götürenler

o kırtasiye setini çöpe atan dangalaklardan cok daha doğru bir iş yapmıs kişilerdir o kalemin ne zararı var sana milli servet
al ihtiyacı olana ver. neyse tebrik ediyorum o kalemleri atmayanları.

vücudumu gösteriyorum çünkü kültürlüyüm

kültürü beyin ile degil kalçayla bağdaşlaştırmış söylem.

22 yaşında olup 18 yaşında gibi göstermek

suanda kötü bir duygu olsada ilerde yaşınızdan genç görünecegniz için mutlu olacağınız durum.

sahilde bikini giyen ama sokakta mini giymeyen kız

psikolojik birşey olsa gerek veya sokakta daha fazla abaza olmasından kaynaklanıyor da olabilir. yada sokakta tanıdık biri görür ayıp olur diyebilir ama sahildede tanıdık görebilir en iyisi bunu yapan birilerine soralım.

teklif edilen kızın ben lezbiyenim demesi

başka bir erkek var demesinden iyi olan durum en azından bir kız.

aziz yıldırım ın aylık geliri

resmi olarak 20.000 tl dense de koca bir yalan olduğu bilinmektedir.

benden kimse 100 alamaz diyen öğretmen

puştluğun zirvesine tırmanmış şahsiyet.

asosyal olmak isteyen insan

makine müh. seçen insandır

pkk nın binlerce kürt öldürdüğü gerçeği

pkk kürtlerin hakkını savunmadığının sırf ipnelik olsun diye bide amerikalı israillli babaları isterdi diye dağda olduğununun kanıtıdır.

rock müzik yerine türkü dinleyen insan

rock müziği yerine türkü dinliyor diye kendine hakaret eden insanlardan milyon kez daha insan olan insandır.

mühendisim ama bir işe yaramıyorum

okulu bitimiş biblo konumunda olan mühendisin, başını ellerinin arasına alıp kendi kendine söylediği söz dizisidir benimde bunlardan biri olmama az kaldı.

inşaat mühendisliğine boş iş diyen cahil kız

bunu söyleyen kızın beni ne doktorlar ne mühendisler istedi demeye hakkı yoktur mühendis kısmını ordan çıkartsın.

2011 haziran bütçenin 3 1 milyar tl fazla vermesi

madem fazla gelmiş halka dağıtın lan okumaya çalışan çabalayan üniversiteli gariplerden başlayın.

günün ilk ışıklarıyla sigara yakmak

sağlam mide gerektiren durum yoksa aç karnına kusturuyo.