bugün

entry'ler (59)

zara larsson

97 li harika sesi olan ve yine harika kızları ile ünlü isveçli hatun kişilik umarım önümüzdeki yıllar yine güzel şarkılar yapar.

protein tozu kullanmadan kas yapmak

4a y salonda son 4 aydır evde çalışan biri olarak yapılabilir diye düşünüyorum tabiki protein tozuna bok atmıcam ama bir arnold veya jay cutler gibi bir hedefiniz yoksa bence gerek yok ama beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor tabi .

delikanlılığın kitabını kim yazmıştır

kerimcan durmaz .

mercedes c 180

eski kasaları orjinal mercedes motoru kullanılır iken yeni kasa mercedeslerde renault motoru kullanılıyor .

ali koç un giydiği mont

görünüş fakir olabilir ama markası ne ona bakmak lazım .

sözlük erkeklerinin beğendiği kız tipi

büyük memeli 1.65 1.70 boylarında birazda kültürlü olan hanımefendiler .

batının mültecileri alkışlarla karşılaması

O değilde onlara gelen mültecilere baktımda avrupalının mültecisinin bile eli yüzü düzgün bide bizdekilere bak şaka bir yana haklısın.

yazarların okulda aldığı en düşük not

iki sınavın toplamı 4'tü sen düşün istersen.

taylor swift vs barbara palvin

Bacak farkıyla taylorun alabileceği versustur .

chp mhp koalisyonu

Ha şuanki chp ha hdp ikisinin arasında ne fark var ikiside teröriste terörist diyemiyor parti olarak mhp böyle bir işe girişecegini zannetmem.

hdp ye oy veren chp lilerin şu anki durumu

Kemal Kılıçdaroğlunun eseri yeni chpliler onlar bir adam akıllı adam yokmu şu chpnin başındada bu adama kaldık.

kygo

stole the show şarkısı harika olan norveçli dj.

yeni başlayanlar için yeni başlamak

1.5 aydır evde 5 kiloluk dumbell çalışan ve günlük 100 şınav çeken ben artık spora yazılmaya karar verdim burdan tecrübeli arkadaşların önerilerine açığım beslenme antrenman .

alex telles

Tam bir bidon bu herif iyikide kiraya verdik mancini hojam bide bonservisini alırsa dadundan yenmez bir sol bek orta açmayı bilmezmi ya .

felipe melo nun inter e transferi

30 küsür yaşında cok iyi fiyata sattık bonuslarla 5.2m satılabılıyor gayet iyi para yalnız bunun yerine bir adam bulamazssak devre arasına kadar işimiz sıkıntı .

sabri sarıoğlu

Bu aralar bildiğin canere dönüştü 2 maçta ama şampiyonlar liginde bu kadar arkaya adam kaçırırsa yine 4 5 leri görürüz ama bu takımın asıl sorunu sol kanat be arkadas bu alex telles orta acmayı bılmez ikili mücadelede hemen düşer bu adam nasıl brezilya liginin en iyi sol beki olmuş ve nasıl psg bu adama sözde 8 m euro verıyor gerçektende biz bu adamda neyi göremiyoruz anlamadım .

4 5g

torrentde 2 3 mb indirme hızı gördürürmü diye sordurmuyor değil .

nevşin mengü

Amerikan spikeri özetisi pkk sevici hatun haber sunarken bir insan güzel olmasına rağmen nasıl bu kadar itici olur helal olsun.

jon snow

Ölmesi diziyi bok ediceğinden ölmemesini istediğim karakter nedense jon snowa hiç sempatim yok gözümde tam bir overrated bir karakter ama diziye tekrar gelmezse bir khal drogo ve ned stark kadar üzülmem ruhun şad olsun atların kralı khalım .

yunan sahil güvenliğinin mülteci botunu batırması

Türkiye yapsa bunu ülkenin içindeki çakma hümanistler ve bütün dünya ayağa kalkardı tabi bunu yapan yunanistan olunca hak verenler oluyor bu durumu savunmak insanlık dışıdır tamam bizde rahatsız bunlardan ama 2 3 gün bır yerde tutar sonra sınır dışı edersin böyle vicdansızlık olmaz .