1. 1.
  mercedesin ilk ekonomik kriz arabası. daha önce hiç bir mercedes bu kadar az donanımlı bu kadar hafif alaşımlı ve bu kadar ucuz maliyetli olmamıştı.

  resim de paylaşalım tabi. (bkz: http://otomobil.com.tr/re...des%20C%20180%20K3660.jpg)
  2 ... emsalsiz 1
 2. 2.
  mercedesten çok albea ya bwenzemektedir. heybetli, duruşundan mercedes olduğu anlaşılan harbi mercedes modellerinin yanında tata gibi duruyor bu araba.
  3 -2 ... it the fuck
 3. 3.
  duruşuna hastayım abi arabanın. tamam iç hacmi az. hadi az değil de sizin için az olsun sonuçta mercedes ne kadar iç hacmi küçültebilirler ki. abi bir mercedesin koltuğuna oturur oturmaz hissediyorsun. o rahatlığı. nasıl göt o kadar büyüyor sanıyosun bu adamlarda. valla c 200 de kullandım biraz ama c 180'in gideri var öyle her bir şeyi tam olmasına falan da gerek yok. ucuz. önündeki yıldızı 700 lira falan verip değiştir. sür gitsin. ne bekliyorsun. öğrenci adamsın. sonuçta. o nasıl öğrencilikse. haa bana gelince;

  (bkz: korkarak şirketin arabasını sürmek) denen olayın önde gidenidir bende c180. arabanın orjinali bozulmasın diye sürmüyorum lan resmen. abi ben aksenti alsaydım?
  2 ... zigonsehpa
 4. 4.
  c 180 amg beyaz cam tavan modeli çok yakışıklı bir arabadır. 2011 yalına kadar 1.6 kompressor 156 hp dir. 2011 mayıs ayında makyajlanmıştır. mercedes artık kompressor motordan vazgeçmiştir. şu anki modelleri 1.8 cgi turbo 156 hp motordur, eylül ayında tekrar 1.6 cgi turbo 156 hp motorla yola devam edecekmiş.. sadece türkiyeye özel 1.6 motor üretiyorlarmış..
  2 ... yrd doc dr
 5. 5.
  yarın akşam bmw z4'üm arkasından bol bol toz yutacak kaplumbağa. hayır bir de arkadaş hava yapmıyor mu yok şöyle iyi yok böyle iyi diye deli oluyorum. salıcaz bakalım makineleri yola. kim ak kim kara çıkacak meydana.
  1 ... maicon
 6. 6.
  arkasında c 180 yerine amg yazanları daha fazladır.
  1 ... fordcu imam
 7. 7.
  beyazından gına gelen araba. genellikle paketi amg olandır. gerçek amgleri 6.3 litre 4 egzozlu olur.
  4 ... jerry drake
 8. 8.
  Herkesle arası iyi olan insanlar vardır, kimseyi kırmayan insanlar vardır ya işte, bu araba o insan işte. Ya da o insanlar araba olsa kesinlikle yeni nesil c serisi olurlardı.
  Öyle ki yaşlı amcaya-teyzeye, genç çiftlere, çekirdek ailelere, spor araba isteyenlere, sedan araba istiyorum diyenlere herkese oldukça yakışan bir kasadır.
  Kısacası bu araba insanlığın büyük kısmını memnun eder.
  2 ... cinekop
 9. 9.
  youtube'daki makas videosu akıllara zarar olan canavar araba.

  Video için: http://www.youtube.com/wa...p;hl=tr&v=NftWTjlrPcw

  Edit: ne eksiliyonuz lan ipneler! Sanki benim altımda mı var c180?!
  1 -1 ... selanik muaciri
 10. 10.
  trafik canavarlığında sınır tanımayan yavşakları görmemizi sağlayan otomobil. bir yerinize girsin o arabanın motoru amk!
  2 ... bir nefes hayat