bugün

sınavdan sonra şöyle bir sorulara bakayım dedim,

geçen senelerde de bakmıştım, sınava hazırlanan kuzenler yeğenler vardı. netlerini hesaplarken.

böyle kolay sorularda bile 400 puanın altında kalacak kadar kuş beyinsizler varsa gidip sanayide iş baksınlar.

durduk yere gidip iktisat veya fen-edebiyat bölümleri okumayın. anadolu esnafını zengin etmekten başka işe yaramaz o kulda okumak.

sonra gelip 'kpss çoh zor yeaa' diye ağlıyorsunuz.

ekleme: özellikle matematik bölümünde 30-35 net yapamayanlar bıraksın hazırlanmayı.
Yeterince aile ve çevre baskısı alan çocuklara hakaret etmenin ne anlamı var. siz farkındamısınız sınavlar yüzünden kaç çocuk intihar ediyor. terbiyesizliğin alemi yok.
zekiyim ama çalışmıyorum kafasında olan, türkiyedeki eğitim sisteminin ne olduğunu nasil işlediğini hala kavrayamayıp sadece sistemi eleştirmekten başka bişey yapmayan, kendinden az zekada gördüğü insanlari kendinden fazla puan yaptiğini gormeyi hazmedemeyen aslında zeki falan değil aptal olan liselilerin eksilediği entry.
efem canim bana mi seslendin?
Ya bırak ne eğitimin kalitesizliği.

Açık gerizekalıdırlar.

8sene sonra girdim bir denemek için yabancı dil öğrencisi olduğum için sayısalım yok. sadece sözelleri yaptım. 3-4 yanlışım çıktı o kadar. Onlar da dikkatsizlikten, kendi hatamdan.

Hep eğitim sistemi. Hep. Açık öküzsünüz arkadaşlar. Barajı geçemeyeni bırak 300 üzeri puan alamayan insan içine çıkmaması lazım.

Eğitim sistemiymiş. Okuyacak çalışacaksınız o kadar, adam daha ne yapsın sana böyle basit soru sormuş daha ne istiyorsun. Beyin nakli mi umuyor anlamadım ki.

O iq seviyesi ile değil üniye adam öldürsen hapse atmazlar cezai ehliyeti yok diye.

Geçiniz o işleri.
188 puan alarak katıldığım salak grubudur.
üstünde olanlar sanki dünyayı kurtarıyo mk. en iyi üniversiteye gidip okuyup 2.5 3 bin tl para kazanıyolar bazıları, demek ki herşey ders çalışmakla olmuyo.
60 puan ile pkk üyeliğini kacirmamin kaba tabiridir bu.
Salak olmuşsam kimin umrunda haydı dostlar bize gidelim bana laf geçmez kaç bine girmişim bize gidelim dostlar.

(bkz: mustafa sandal bize gidelim)
üstünde kalan da inektir diye cevap verebilecek konudur. hele ki 2017 ygs'si bayağı bir kazıktı, 400 puan üzeri alan inekliğin kitabını yazmıştır açık söyleyeyim, çalışmaktan gözleri bile bozulmuştur, hatta gözlük takmaktadır, dörtgöz dötgööz...
Bir keresinde tüm soruları yanlış yapacağım diye çalışan öğrenci bile bir tane doğru yapmıştı. http://www.hurriyet.com.t...fa-basarisiz-oldu-4868133
Katıksız salaktır. Çalışmadan girsen geçersin.

işin komik tarafı da bu malların çoğunun dersaneye gitmesi, köpek gibi çalışması

Sonra eğitim sistemi bik. Bik. Öterler
Ygs'ye girmiş puanını sorgulayan mal beyanı. Git özel okula sınavsız aynı parayla.
Ygs yi kazanmanın zekayla bir ilgisinin olmadığını bilmeyen bir yazarın açtığı saçma başlık. Sen 400 almışsın da nolmuş akıl olmadıktan sonra.
hayattaki tek başarısı 400 puan almak olan insan beyanıdır. tek ve büyük ihtimalle son başarısı olacağı için övünebildiği kadar övünsün.