bugün

Kocalarında göremediklerini genç erkeklerde bulurlar.. süzerler hayal kurarlar..

Anlıyoruz yani.
Genellemene anan da dahil. Haber vereyim istedim.

(bkz: ortamda konuyu anasına getiren orospu çocuğu)
normal durumdur. evli erkekler de genç kızlara bakıyor.

bir noktadan sonra insan farklı bir beden, genç bir vücut arzuluyor. gayet doğal yani.
ayrıca genç erkekler yaşlılara göre cinsellikte daha aktif ve tatmin edicidirler.
Demir attıkları cüzdanı kabarık ama göbeğinden bazı uzuvları görünmeyen, kel, çirkin ve tatmin etmek nedir bilmeyen erkeğimsi varlıklardan içten içe tiksinip bunun dışavurumu olarak daha iyisinden gözlerini alamazlar. Ama boşanmaya g.tleri yemiyordur tabii. Iğrençsiniz.

Lan harbiden öyle adamlarla aynı yatakta yatarken mideleri falan bulanmıyor mu acaba? Yazarken kusasım geldi. Tovbee.
Ruhunda kahpelik vardır. Yaşlansa da ölmez bu ihtiras
gıcık olduğum bir durum evli kadınların başka bir erkeğe bakması. abi sen seçimini yapmışsın iyi ya da kötü bitti daha ne peşindesin. genelleme yapılamaz her evli kadın böyle değil ama bakanların sayısıda az değil.

uzun boylu genç yakışıklı biriyim böyle evli olupta yürüyenler felan acayip gıcık oluyorum, iğreniyorum. başıma gelen olayları yazıp konuyu uzatmak istemiyorum.

tek üzülüp acıdığım kocaları yazık adamlara işte çalışıyorlar ne zorluklarla.
Orospu olduğu için mi?
Ben neden buradayım. Başlığınızı sikeyim.
kocalarında göremediklerini genç erkeklerde bulurlar.. süzerler hayal kurarlar..

anlıyoruz yani.
çok denk geliyordum pandemi öncesi öküz gibi bakıyorlar abi sen tercihini yapmışsın bitti. bunlar laf olsun diye evde kalacam parası çok diye evlenmişler olduğunu düşünüyorum.

kocalarına acıyorum yazık adam akşama kadar çalışsın sen neyse.
Yok böyle bişey. Senin uydurman o.
güncel Önemli Başlıklar