bugün

Büyük ağız seven yazar düşüncesidir.
Buradakiler düz kız işte.
serenay sarıkaya kepçük ağızlı biri ve çok erkeksi.
serenay sarıkaya'ya bok atanlar ikiye ayrılıyor 1 sözlük teyzeleri, 2 sözlük kezbanlari bacak fotoğrafı atınca dibi düşenler.
cevap veriyorum ara form.
Serenay’ı çok seviyorum, kendisiyle tanışma fırsatım olmuştu. Bir insan hem şeker, hem naif, hem de bu kadar havalıysa o bir serenay sarıkaya’dır, gerisi fosstur. minnoşum benim yaa!
allahhh.
tamam sözlük kadınlarına toprak atıyoruz ama abartmayalım ünlülerin çoğu boya güzeli , hatta sokaklarda daha güzelleri var sadece popüler değiller.

sözlük kadınlarına biraz boya, biraz cila, biraz bakım yapsak manken gibi olurlar. ama arada ne yaparsan yap fayda etmiyecek umutsuz vakalar vardır onlarında iç güzelliğe bakarız. ama çirkin olup huyuda kötüyse tam umutsuzdur çünkü can çıkar huy çıkmaz.
Abartı olur da.. bu kadarına da pes valla. Serenay lan işte arada frikik falan vermese pek bi numarasi yok. Ha, verse sikerim bak. o ayri konu.
Ama bu başlığı hak edecek kadar üstün bir kadin degil.
Hırslı ve güzel. Sıkıldığımda açıp beyaz showda yapılan çemkirme videosunu izliyorum.
Börek yapabiliyor mu ona bakin.*
ben bu kadını güzel bulmuyorum. erkek olsam zerre ilgimi çekmez ama çirkin de diyemem.
neyse, bu kadın güzelliği temsil etseydi şayet, ben çirkin olmayı seve seve kabul ederdim.
Hiçbir sözlük kızı tanımadım ama on Serenay edenler vardır. Bir Serenay edenler çok büyük yuzdeliktir. Kaldiki hiç bir kızımız kendisinden 45 yaş büyük, gotunun kılları kadayıf teline dönmüş bir erkeğe hedef tahtası olmaz
bir tek ben güzel bulmuyorum sanıyordum meğerse yalnız değilmişim. dışarıya çıksak onlarca daha güzeli bulunabileceği gibi illa ki sözlükte de vardır. neden olmasın. başlığı açan arkadaş hiç dışarı çıkmıyor galiba. tamam malum karantinadan dolayı hiç birimiz çıkamadık 2-3 ay falan ama bitti artık normalleşme sürecine girdik. haberin olsun.
siz nesiniz peki, bu karşılaştırmayı yapanın zeka seviyesini sorgulamak lazım. Yüzünü, fiziğini Serenay mı yarattı andavallar. yarısı Allah vergisi,yarısı estetik. Parası olan her yerini yaptırabilir, kimse sosyal medyada göründüğü kadar da kusursuz değildir. Ya hayır bir de bunları yazanların vasıflarını, tiplerini, hayat amaçlarını falan merak ediyorum, niye yaşıyonuz ki minik beyinliler