bugün

entry'ler (35)

tbmm de alkol olmaması

Ayık kafaların 1938'den beri bir bok yapamadığını gördükten sonra olmuyorsa hafif demlenmeleri için gerekli gördüğüm durum.

(bkz: ) umuduğu kestik ama bakarsınız bir bok olur.

faşist deyince üstüne alınan ülkücü

Gereksiz bir savunmadır.

bizim ruhlarımız bir diyen sevgili

yakın zamanda bir süredir görüşemiyoruz sanırım bu sürede soğudum diye tekme yiyebileceğiniz sevgili türüdür. yeni bu hamleyi yedim sözlük bir kaç gün katlansın artık bana

türbanlının kulağı vs türbansızın kulağı

Kulağınızı sevmeme durumu yoktur başlı başına tipten kaybetmişsiniz.

ak parti nin chp yi satın alması

Yapmaması gereken tutumudur chpnin attığı adımlar ile ak parti daha çok oy toplamaktadır.

en önde hocanın dediklerine kafa sallayan öğrenci

(bkz: Liseli olmanın getirdiği ızdırap)

bir gün öleceğimiz gerçeğiyle yaşamak

Çok gerekli bir davranıştır birde becerebilsek...

2011 seçimleri türkiye ile israil arasında geçecek

(bkz: iktidar partisi olarak %50 oy oranını geçmek)

ak parti sayesinde türkiye nin 100 yıl ilerlemesi

Ne mutlu Türk'üm diyene sözünü gururla söylediğimiz dönemde yaşamak.

sadece allah a inanmak

Neden islamiyet ?
- islam evrensel bir dindir. Müslüman bir ülkede doğmam müslüman olmamı gerektirmedi. Ergenlik dönemine girene kadar herhangi bir dine mensup bir çocukda olsam müslüman olacaktım.Ergenlik dönemine girdikten sonra akla karayı ayırmaya başladım ve islamı seçtim. Namaz bana huzur verdi , namaz kıldıkça gerçekten daha yakın olduğunu hissedebiliyorsun. Sen hissetmek iste yeter ki. O anki iraden seni mutluluğa götürmeye yetecektir. En basitinden Allah'a inandığın için şu şekilde bahsedebilirim.

Şimdi bi iyilik yaptığını düşün. Bu iyilik karşı komşunun maddi ihtiyacı olduğunu bilip ona yardım etmene gitmek olsun.
1- yardım etmeyi düşündün.
2- vücudunun engelsiz olması sana bir nimet olduğu için sağlam vücudunla evinden çıktın ve komşunun yanına gittin.
3- Bir miktar yardım ettin. Parayı sağlıklı ve kısmetin olduğu için kazandın ve bunu 1'de söylediğim gibi düşündüğün için gidip verdin.

Şimdi bu yapılanlar içerisinde düşündüğün zaman sadece 1 sana ait. Yani sadece düşünmek , orada ki irade senin istediğine bağlı. Diğer hepsi Allah'ın sana verdiği nimetler ile birlikte gelişmiş durumlar.

Sadece hissederek islamı yaşamaya çalış emin ol kardeşim 1'e 10 , 1'e 100 , 1'e 1000 sana gelecektir rabbin.

öğrencisine aşık olan bayan din hocası

ilginç ve sapıkça düşüncenin aklına gelebilecek bir durum ,söylemdir.

isviçre de param olduğunu ispatlayın bırakayım

iftirayı atanların aletini kıvırıp tersten verdiği sözüdür.

erdoğan hakkında olumsuz konuşanları yalayan kesim

solcu ve sola dayalı mhp kesiminden başka aklı başında kimsenin yapmayacağı iştir.

wikileaks ve türk medyası

Sözde atatürkçülerin beklediği sonuçtur lakin bu başlıktaki gibi beklendiği gibi olmamıştır. herşey şeffaf bir şekilde halka yansıtılmıştır.

r t erdoğan ın girdiği her şeçimi kazanması

Halkın yürekten isteklerine kulak verdikçede bu şekilde sürmesi muhtemeldir.

osmanlı ya burun kıvıran klavye delikanlıları

Mevcut askeriyeyi sürekli savunan ama kendiside bu askeriyeye güvenmeyip yurtdışına çıkma planları yapıp vatani görevi 28 güne indirip , vatan , millet , namus adına gözü hiç birşey görmeyen atalarına laf atan şerefsiz oğlu şerefsizlerdir.

wikileaks in türkiye de sansürlenmemesi

Türkiye'nin güzel günlere emin adımlarla yürüyüşünün resmi bir simgesidir.

öğrencinin en yakın dostu

Alt kattaki yaşlı emine teyzedir. (Emine teyze çok güzel yemekler yapar.)

samsunspor

2011-2012 sezonuunda süper ligde görmemiz muhtemel olan takım.

avrupalı liseli vs türk liseli

Türk liseli istiklal marşını okuyunca hâlâ duygulanır.