bugün

entry'ler (13)

mide bulantısı

dünya tutmasından kaynaklıdır. buna binayen seslenmiştir ferdi tayfur, "durdurun dünyayı başım dönüyor.." diye. yaaa..

ayva çiçek açmış

yazın geleceğine delalet etmez her zaman.. bazen de kışın ortasında açar yalacıktan.. çiçeği gördün, yandın.. şans işte.

intihar mektubu

yazılıp yazılıp çöpe atılır çoğunlukla. ki, bir sürü şey senaryo halinde kalır hayatın içinde.. sahneye konulamaz bi türlü..

geri donememek

giderken zararı ziyanı diz boyuna çıkarmış olmak yüzündendir çoğu zaman. o zarar ziyan, akla zarar boyutlardaysa eğer, mümkün değildir dönmek ne kadar istense de..

ahmet çakar la şansa bak

ahmet çakar'ın zekasına hayran bıraktıran program. o nasıl bi kıvrak zekadır, nasıl bir yaratıcılıktır aman yarabbi! "bitirdiği fakülte yüzündendir psikopata bu kadar kolay bağlaması" diye tahmin ediyoruz.. sanırsak, galiba..

mesajiniz gonderildi

sözlüğün nezaket sahibi olduğunun kanıtı. yani, "sen" diye de hitap edebilirdi pekala da. etmiyor ama.. nazik çünkü.

hayat

her daim süprizlerle dolu.. ve nasıl bir tesadüftür ki, bu süprizler hep can sıkıcı olur.

evlenmeden olmaz diyen sevgili

"fazla naz aşık usandırır"'dan hareketle, evlenince haber vermesi gereken sevgilidir.

haksizligi hazmetmek

bazı durumlarda mecburi istikamettir. olay allah'a havale edilir. allah'da çok büyük olduğuna göre hesap belki de ahirette kesilir. umarız..

gicir gicir bir kadinla evlenmek

imkansızdır. kadının değil kızın gıcır gıcırı olur. takdir edersiniz ki, kadın sıfatı alındıysa gıcır gıcır olmak namümkündür. "kadın" ve "gıcır gıcır" kavramları birbirine tezattır.

sen benim misin gercekten

onu hakettını dusunmeyen ınsan cumlesıdır. saskınlık ıfadesı.

heykeli dikilesi kadinlar

susan kadındır. Menfaat beklemeden seven erkegıne hayatını adayan kadındır.

azrail

korkmuyorum! Gelıpte benı goturmesını beklıyorum dıyerek yalan soyleyen warlıkların, korku ıcınde bekledıklerı sey.