bugün

bekaret sorunu olan türk erkeğine söylenebilecek en akıllıca söz.
evlenilcek kız vs eğlenilcek kız ayrımı yapan erkek milletine lazım oaln sevgili biçimi. oysa ki hatun kısmı da aşkı istediği gibi yaşamayı istemektedir amma velakin bizi heryerde yöneten erkeklerimiz buna müsaade etmemektedir.
(bkz: evlenmeden olmaz diyen erkek)
evlendikten sonra bu hareketinin acısı çok kötü çıkacak olan sevgilidir.
avrupada falan karşiniza çikmayacak sevgilidir. ha bu iyi mi derseniz o sizin tercihinize kalmiştir o ayrı konu. bana sorarsaniz evlendikten sonra cahil eğitmeye niyetim yok.
bekareti sorun haline getirmis ve asamamis bir toplumun sahte asklarinin ifadesidir. kiz beni birakir benle evlenmez diye guvenemez, erkek benle yatan herkesle yatar diye guvenemez ama bir omru beraber gecirmeye guvenirler.
AYRILMA SEBEBIDIR.
belki de sevgilisinin tepkisini merak eden sevgilidir. böyle bir sebepten ayrılacak adama öyle bir zevki tattırmayarak akıllılık etmiş olur kendince.
evlenince olur demesi muhtemel sevgilidir.
düğün gecesi ortalığı kan gölüne çevirme hayalleri kuran geri kafalı kızdır.

evlenmeden olmazmış! niye olmasın? uygun bi zamanda olsun bitsin, herkes stresini atsın, rahatlasın. böyle bir angaryayı düğün gecesine erteleyip o güzelim geceyi kabusa çevirmek akılla, izanla bağdaşır mı.

bana kalırsa bu sadece bir bahanedir. ardı arkası gelmeyecek bahanelerin ilk adımı. evlenmeden olmaz, başım ağrıyor olmaz, bugün olmaz, burada olmaz...

olmazsa olmaz. beton döktür de hiç olmasın bari...
>burnum akıyor, bir selpak verir misin sevgili
<evlenmeden olmaz.
"fazla naz aşık usandırır"'dan hareketle, evlenince haber vermesi gereken sevgilidir.
aklı başı yerinde, ne istediğini kendi seçmiş sevgilidir.

senin sikmek istediğinse ve vermiyorsa bu kadar ağlamanı anlarım da, başkasının sikmek isteyip de vermediği sevgilisi için bu kadar ahkam kesmek neden onu anlamıyorum.
-merhaba fadime. beni hatırladın mı? 10 yıl önce, evlenmeden olmaz demiştin, bi arkadaştan evlendiğini öğrendim. şimdi olur mu peki?
+bey koş tüfeğimi getir.
kız tarafı için oldukça hoş bir tavır olmasına rağmen erkek tarafı için pek hoş karşılanmayacak bir durum..fakat kimine göre..aslında alnından öpülesi erkektir.delikanlıdır biraz gerzekte olsa iyidirsonradan kafasını duvarlara vurmasıda muhtemel.
lan vazgeçtim bee hakikaten salaktır. *
verecem ama az daha nazlanasım var... diyen kızdır.
neyin olmadığına baglı olan nevrotik kişilik hali herşey olur ama evlenmeden olmaz. tey allahım
anne olmaya layık kız tipidir.
naz yapmayan, muhtemelen bekaret takıntısı olan bir türk genciyle evlendirilip "bozuk bu!" denilerek vurulmak istemediğinden; veya kendine has sebeplerden, evlenmeden önce yatmak istemeyen sevgilidir. her zaman olmasa da elbette haklıdır, hak verilmelidir bu kızcağıza da. 5 yıldır birbirinizi seviyor olsanız dahi evlenmeyi bekler. "ben şimdi istiyorum, daha neyi bekleyeceksin?" diye sorduğunuzda "5 sene oldu, 2 sene daha duramıyor musun?" diye lafı koyar, "gitmenden korkuyorum ulan" diyemezsiniz. sadece bir insana ait olmak istediğinden dolayı bu tip bir istekte bulunduysa, bu karaktere sahip biriyse; evlenmeden gerçekten yatmayacaktır muhtemelen. he yatarsa da bana ne, sana ne. gerçi senin sevgilin damına koyim, yatamaz.
er kişinin gönlünü bir kez daha fetheden sevgilidir.bundan sonra sevgilisinin kendine olan güveni artacaktır.
türk aile ve ahlak yapısına zıt düşmemek ve dini müslümansa eğer zina işlememek için evlilik öncesi cinsel ilişkiye sıcak bakmayan kız türüdür. bilir ki, bekaret, ona doğuştan beri verilmiş olan en büyük hazinedir. ancak helal olarak gördüğü yani helalliği onun hazinesini açabileceğini, alabileceğini savunur. hakkıdır bu...

evlilik öncesi sevdiği, evlenmeyi düşündüğü erkekle ilişkiye giren kız orospu mudur peki? tabi ki hayır... sadece müslümanlığa göre yanlış olan, haram kılınan bir ilişki türüne girmiştir. günahı boynunadır. onun hakkında orospu, kaltak demek ise, onun yaptığı zinadan daha büyük günahtır.
günümüzde çok insanın içine dert düşürmüş, ne hayalleri ve planları yıkmış sevgilidir.

türk erkeğinin ilişkilerinin merkezine oturttuğu seks kavramı yüzünden bu sevgili türü devamlı aşağılanmış ve her türlü hakarete maruz kalmıştır. ha evet kendini saçma sapan kurallara ve hatta dedikodulara bağlayarak, yalanlara inanarak yaşamaları sonucu bu bahsi geçen sevgili türünün bir örneği olanlara diyecek hiçbir şeyim yok. fakat kalanlarının da buna katılmamasıdır isteğim.

zira bu sevgiliden ayrılmalısınız eğer amacınız sırf seks ise. ve ilişkinin amacı seks ise. fakat gerçekten seviyorsanız ve seviliyorsanız bu sevgili ile herşeyi açıkça sorarak ve anlatarak tartışmalısınız. bok atıp hemen 'istemiyor', 'sevmiyor' demek yerine bunu yapmak daha mantıklı değil mi?

bahsi geçen cümleyi kuran sevgili yobaz olmak zorunda değildir, kendisini saçma sapan kısıtlamalara sıkıştırmış olmak zorunda da değildir. sadece seks yapabilmeyi özgürlük olarak görüp, hormonlar yüzünden delice onu savunmayalım. seks yapmaya karar vermiş bir kız kadar seks yapmamaya karar vermiş bir kız da özgürdür.

ayrıca bu kızın bu duruma gelmesi ve bahsi geçen cümleyi kurması da sayın abazan kardeşlerimin ve sayın seksomanyak kardeşlerimin yaptıklarının sonucu olabilir. zira kız kendisini özel hissetmek ve bu zamanı tamamen rahat olacağı bir zamana taşımayı bu yüzden isteyebilir. afedersiniz 'nasıl sikmişim onu bağırta bağırta'vari cümleler ile 'aşk' hayatını ortalığa döken insanların varlığı da bu kızın yaptığını insanın ister istemez desteklemesine yol açıyor.

sonuç itibari ile; sadece belli kavram ve yargılara bağlı kılınmaması gereken, kendince sebepleri olabilen sevgilidir bu sevgili. ha diyorsanız ki o kadar sevmiyorum, hayatımda tek kaplayacağı yer yatağımdaki kadar, siktir ediniz dostlar, kız mı yoktur. ha diyorsanız ki seks aşktan önemli değil, buna sıkıca sarılınız. ha bu arada o sıkıca sarılmadaki 'sıkı' kelimesini fazla abartmayınız. herşeyi dengeli yapabilmektir önemli olan. sonra gidip de bu sevgili değişir önüne gelene veren sevgili olursa gelip ağlamayın, kendi yeteneksizliğinizdir. herşeyin dengesini kurmalı ve bu dengeyi kurarken de biraz olsun aşkı bir kenara bırakmanız gereklidir ilişkinin sağlığı için.
yokum diyoooooor... (bkz: yokum diyor)
- Evlenmeden olmaz Erhan !
x- O zaman evlenince ara beni...
(bkz: erkeği kapatmaya çalışan hatun)