bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gider ayak son bi kez konuşmak, dert anlatmaktır.
    ya bu intihardan kimsenin sorumlu olmadığından dem vurulur, ya birilerine kin kusulur ya da yaşananların hatrına sadece küçük bir veda niteliği taşır.
    ama intiharın da kalitelisi varmış ve ardında mektup ya da duruma açıklık getirecek başka herhangi bir şey bırakmamak bunun kıstaslarındanmış.
    3 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    1 defa yazılması gereken mektup.
    3 -1 ... akardia
  3. 3.
    sevgili intihar, bu mektubumu yazmadan önce iki kutu bonibon yuttum. şu an çok huzurluyum. bu hareketimden kimse sorumlu değildir. perhiz perhiz nereye kadar kardeşim. şimdi burdan iskendirciye gidiyorum. sağlıcakla kal...
    8 -1 ... karga
  4. 4.
    "sen bu satırları okurken ben çoktan.." diye başlayan, iadesi olmayan mektuptur.
    3 ... the kene
  5. 5.
    yaşam üzerine bir rapor denemesidir.
    3 ... kiraze
  6. 6.
    ''intihar yüreksizlerin isidir,ben mücadele etmek yerine kacmayı seciyorum cezamı cekmeye razıyım''eyleminin yazılı metnidir.
    1 -2 ... karpuzkabugu
  7. 7.
    sadece bir kere yazılabilirlik özelligi olan mektuptur.intihar mektubu yazıpta yasayan kimse yoktur. çünkü yazıpta hala yasıyorsa o artık intihar mektubu degildir.
    1 ... mürekkep
  8. 8.
    (bkz: a tout le monde)
    1 ... pitiless
  9. 9.
    geride kalanlarla dalga geçmektir. çünkü ölen ölmüştür, kalanlar okuyup okuyup kahrolmaktadırlar.
    1 ... zaknafien
  10. 10.
    (bkz: cehennem mazbatası)
    ... qb1903