bugün

entry'ler (145)

kezban muhabbetinin bitmesi gerektiği gerçeği

her önüne gelenin kezban muhabbeti çevirmesinden dolayı bitirilmesi gereken ya da en azından kendini abazan, apaçi, ergen vb. grupların içinde değerlendirmeyen insanların yapmaması gereken muhabbettir. hayır arkadaş kezban diyen adama bakıyorum kendisi at hırsızı gibi bişe. yolda görsem tinerci sanabilirim. bi de üstüne abazan. şimdi bu adamın kezban dediği kıza kezban demek gerçekten de hüzünlü değil mi? bi de yurdum türk erkekleri \"cool\" luk timsali, kızların da hepsi kezban sanki. bu ne arkadaş. başka yerde yaşasam inanacağım cidden!

oren bayanin torunu

nickini görünce güldüğüm ve çok beğendiğim yazardır.

sınavdan 15 aldığını duyunca gülen öğrenci

25 aldığını duyup aynı tepkiyi veren öğrenciden pek de bir farkı olmayandır.
(bkz: quickerthanarayoflight)

ilkokulda hocanın yaptığı psikopatlıklar

çok konuşan pelin'in kafasına hunharca tebeşir, silgi vs. fırlatmak ve eline cetvelle vuracağı öğreciden cetveli bizzat istemek. cetvelin tahta ya da demir olması gerekir ayrıca.

espriyibulanadam

nicki güzel olan yazardır.

espri zehirlenmesi yapan espriler

galiba bugüne kadar duyduğum en kötüsü şudur:
adamın biri şoka girmiş karısı migrosa.

ilkokuldaki resim dersi klişeleri

öğretmenler günü temalı resimlerde her yıl bıkmadan çizilen etrafına ışık saçan mumdur.

alışverişte 5 kuruş para üstü kalması

bazı yerlerde bu durumda para üstü asla geri verilmez ama olur da siz ödeme yapacağınız zaman 5 kuruş eksik gelirse suratları düşer, insanı alışveriş yaptığına pişman ederler. böyle bi yer var yıllardır 5-10 kuruşlarımı alamayıp tam tersi bir durumda da bu tavra maruz kaldığım.

birden fazla erkeği idare etmek

bunu yapanların insanlığa büyük bir katkı yapmışçasına gurur duyduğu eylemdir. erkekler için de durum aynıdır. insanlığından çok şey kaybetmiş kişidir ayrıca benim gözümde.

sevgilisiyle buluşmaya otobüsle giden aciz insan

derhal tespit edilip uygun bi yerde yok edilmesi gereken insandır. mayalar yanılırsa* yıl olacak 2013, hala böyle toplu taşıma araçlarını kullanan insanların bir yerlerde var olduğunu bilmek beni endişelendirmekte.
(bkz: saçma başlık açmaya çalışan yazarımsı)

karılı kızlı ortamda küfretmek

bulunduğu o ortamı "karılı kızlı ortam" olarak tanımlayan kişi için son derece sıradandır.

nefesi burundan alıp ağızdan vermek

pilateste uygulanan nefes tekniğidir.

mesajla ilanı aşk edilen kişiden cevap gelmemesi

mesajla ilanı aşk etmiş kişiye müstehak sonuçtur.

ben 8 yaşındayken

misafirliğe gittiğimiz ailenin ilk ve son kez gördüğüm kızı bana iki tane cindy bebeğini hediye etmişti ve onlar benim ilk cindy bebeklerim olmuştu. hala onu hatırlar ve ne iyi kızmış derim.

kahvaltıda taze ekmek aramayan insan

taze ekmek bulamayınca bayatları kızartan ya da buharda ısıtan insandır.

robbie williams

yeni turne programının açıklanmasıyla önce heyecanlandırıp, Türkiye'yi göremememle üzen kişidir.

sözlükte çirkin kız istemiyoruz kampanyası

sözlükte beyinsizlerin ve abazanların barınmasını istemiyoruz şeklinde çoğaltılabilecek kampanyadır.* * *.

rihanna modeli saç kestirip cansever e benzemek

kuaförün beceriksizliği ya da kişinin yüzüne uygun bir model olmamasıyla elde edilebilecek vahim sonuçtur.

başörtülü yazarın başlık açması

tespit edilip recm cezasına çarptırılması gerekmektedir. evet kesinlikle böyle yapılmalıdır.

v for vendetta

o kadar övgüye rağmen beni hayal kırıklığına uğratmış filmdir. hayır hiç ince bi mesaj yok filmde. herşey çok açıktan verilmiş. ha evet sıkılmadan izledim sonuna kadar ama bu bir ölçüt değil elbette. filmi izledikten sonra hiç düşündürmedi beni; herşey olağan ilerlediğinden dolayı. şahsi kanaatime göre iyi bi film izlediysem sonrasında oluşan "aaa evet şurdaki lafı da o yüzden etmişti." şeklinde verdiğim tepkiler oluşamadı. özetle izlesende izlemesende pek bi fark yaratacağını düşünmediğim filmlerden.