bugün

entry'ler (20)

sevgiliniz görmese aldatır mısınız sorusu

tamamen kişiden kişiye değişen bir cevap. Ben şahsen yapamam kendinden iğrenirim. Seviyorsan o kızı tüm kalbinle seviyorsun demi, peki gerçekten yer var mı kalbinde ikinci bir kişiye? Ya da sadece egzersiz olun diye yatabilir misin bir başkasıyla?

31 mart 2015 büyük elektrik kesintisi

EMP mi acaba dedirten olay.

sözlük yazarlarının hobileri

yelken yapmak.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Database Systems çalışıyorum (bkz: sql)

kızlardan erkeklere tavsiyeler

Ya bu tavsiyeler kime göre neye göre. Bu kızlar fabrika çıkışlı değil ki hepsinin aynı zevkleri olsun.

Bide bazı kızlar yok ayna karşısında foto çekilmekten falan bahsetmiş, zeytin köy apaçisinin burada işi olmaz zaten kasma kendini. Diş fırçalamak? Zaten biz taş devrinden geldik falan demi. Hele hele sarımsak yiyip dışarı çıkmak 1 no lu hobimdir.

Not: başlığı açan kişiye tebriklerimi iletiyorum well played.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

hiatus- save yourself
(bkz: ne dinliyorum lan ben)

reddedilmemek ama kabul de edilmemek

(bkz: sıçtın), hele aşık olduysan ayvayı sapıyla yemişsin demektir.

seks yaparken dinlenilecek şarkılar

genel olarak house müziklerinin gideri vardır.

yazarların en beğenilen yerleri

Zekam. Kalıcı çünkü.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=gH476CxJxfg
Daniel Powter - Bad Day

lol oynayan insanların fizik yapısı

Nasıl bi alaka lan bu? (bkz: saçmalamak)

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

Yazılım laboratuvarı (bkz: Java).

freddie mercury nin sesini beğenmeyen insan

olmaz olsun.

sözlük yazarlarının itirafları

Bundan 6 yıl yıl önce bir kaşar kıza aşık olup hayatımın 1 yılını çöpe atmıştım. Bir daha asla aynı hataya düşmem asla demiştim. 6 yıl sonra aynı kız aynı hikaye. Kafamı zikem.

otobüste yaşlı yerine güzel kıza yer veren erkek

insanlığını terk etmiş erkektir(!). Bizde erkeğiz ulan, sen küçükken andımızı okumadın mı? Ne çabuk unuttun büyüklerimize saygı, küçüklerimize sevgi cümlelerini.

bilişim sistemleri mühendisliği

Önceden Boğaziçi üniversitesinde de olan ama daha sonra kapanan bölüm. Şu anda sadece iTÜ de var. 1. elden düşüncelerimi söyleyeyim; Bu bölümü niye istiyorsunuz önce kendinize bunu sorun. Bilgisayar başında saatler geçirmekten zevk alıyor musunuz? Programlamayı seviyor musunuz? Siyah ekranda 0`dan bir şey yaratmak. Geceniz gündüzünüz birbirine karışacak baştan bilin

Şimdi çoktan öğrenmiş olacağınızı düşünerek anlatıyorum(2-4 Amerika muhabbeti), hani hafta sonları New York`a piyasa yapmaya giderim falan hepsi hikaye, yalan nah gidiyorsunuz. Oturup deliler gibi ders çalışacaksınız. Tabi bu hiç gezmiyorsunuz anlamına gelmiyor 2. sınıfın sonunda büyük çoğunlukla Amerikanın doğu kısmını bitirmiş olursunuz.

Gel gelelim bu bölümü seçmeli miyim sorusuna. Şimdi ortada bir gerçek var çok pahalı bir bölüm. Bu aralarda doların kuru ortada çılgın atıyor. Eğer Amerika`da yaşamak gibi bir düşünceniz varsa çok mantıklı. Benim bahsettiğim bu arada green kart alıp da orada pizza satmak değil. Fortune 500 şirketlerinde çalışmak isteyenlerden bahsediyorum. Ama ben Türkiye de yaşayacağım diyorsan samimiyetle girme abi bu bölüme.

türk insanının yüzde dördünün kitap okuması

Bence biraz fazla düşük bir rakam. Gerçeği yansıtmadığı görüşündeyim. Bu rakam nasıl elde edilmiş bir kere? Sahaflardan alınan kitaplarda hesaba katılmış mı?

sabahlamak

Üniversite öğrencilerinin çok iyi bildiği kelime.

izmirli ve antalyalıların 2 ortak özelliği

iç Anadolu insanlarına göre tavır ve hakaretlerinin daha rahat olmasıdır.
Denize karşı tarifsiz bir aşk. Deniz olmadan asla rahat edemezler ve denize girince derisi buruşana kadar çıkmazlar.

kız arkadaş edinmeye üşenen erkek modeli

Öyle bir erkek modeli yoktur arkadaş. Klasik bir asosyal/çekingen erkeklerin kendini tesellisidir. 14 Şubatta dışarı çıktığında kendini nasıl hissediyorsun bide onu söylesene.