Gun gibi ortada olan gerçek.

Son hedef ise Istanbul.
(bkz: bira da içirmez pezevenkeler)
işid bok yer ancak!
Gelirken kürt böreği getirecekse kesinlikle onaylayacağım eylem.
ışid kürtleri yense de yenmese de eninde sonunda türkiye'ye karşı harekete geçecektir. tabi o zamana kadar amerika ve yaverleri bölgeden bunları silmezse. hoş o bölgede olduğu kadar türkiye sınırları içerisinde de baya bir ışid üyesi vardır, en basit senaryoda amerika muhtemel bölgede temizliğe başlarsa ışid tepki olarak türkiye'de bir bir devreye girecektir. altını çiziyorum, öncelikle adana - incirlik hava üssünde.
işıd it sürüsüdür. kürtler gibi çakal sürülerine gücü yeter ancak.

anasını sikeriz.

gerçi mevcut hükümet önümüz keser ama buluruz yolunu.
"ulan benim şarja taktığım alet beni nereye ele geçiriyo ..." der bir düşünür.
ışid, pkk savaşından kim çıkarsa güçlenerek çıkacaktır, bu toprak savaşı kazanan toprağı alır, türkiye' ye gelip de toprak almaya cesaret edeceğini sanmam ışid' in ancak eğer savaştan galip çıkarsa pkk' dan hiçbir farkı olacağını sanmam, çünkü türkiye' den ikisi de nefret ediyor, türkiye' nin dış politikada yalnız olması durumu bu nereyi desteklese desteklesin sonunda kendisine zararı olacak, bakalım ilerde ne olacak.
ışid güney sınırını ele geçirirse, silah, uyuşturucu ve kaçak ticareti el değiştirir. bu da kimsenin isine Gelmez. özellikle de silah ticaret yoluna ket koymaya kalkarasa ışid, karşısında 12 yıllık yatırımı riske girecek olan akp oligarklarını bulur ki bu pek iyi sonuç vermez onlar açısından. tabi anlaşmaya bağlı. sonuçta herşey para!
ışid şu anki durumda türkiye'ye Saldırmaz. ancak ışidle yapacağı ticaret, türkiye'nin başını epeyce ağrıtır gibi. zaten dünya bu canavar için bir günah kecisi arıyorken, askeri değil ama ekonomik yönden siki tuttuğumuzun resmi olur bu.
adamlarım bahsettiği batıdan bağımsız yeni türkiye bu olsa gerek. teröristten dörtte bir fiyatina petrol alıp, ekonomide dünya devi olmak. şaka gibi ama komik değil pek.
sinek küçük de olsa mide bulandırır. ışid Türkiye ile karşı karşıya gelirse metropoller de büyük eylemler yapabilecek kadar adamı vardır lakin askeri manada türkiye'yi alt etmesi imkansızdır.
amına koyayım türk insanı yardım gelmeyeceğini bildiği cephede bile isteye can verdi. türk insanı it gibi kaçmaz. pek gerilla kürdo kardeşlerimiz bir bir köy ter ediyorlar ama türk insanı kürdü de dahil sahaya inerse te böyle savaşçı olur;

http://www.youtube.com/watch?v=8U12wbIWfng

bu insan öyle toprakmış paraymış petrolmüş bakmaz. bi anası vardır, babası. evladı. yari. veda eder, gider. becerebiliyorsa siker. gelmezse şehittir. gelmezse de biri gider bini gelir.
Işid kürtleri felan yenmez. Kürtler bizim ülkeye sürülüyor. Öyle ya da böyle. Işid ile herhangi bir savaş olacağını sanmıyorum. Çünkü o sırada bizde kürtlerle savaşıyor olabilir.