bugün

Sozluk kizlarinin saci ve sac rengiyle ilgili Daha kac baslik acilacak bilmiyorum ama karamel-kumraldir efendim.

(bkz: yeter artık öğrenin şunu)
Yagli, yap yagli koyu kahve.
Siyah uzundur kumral olunca atılır.
kumral kıvırcık ve kısadır...
(bkz: bonus)
galiba elektrik mavisi. çarpıldım yeminlen.
uzun koyu kahverengi kıvırcığa yakın dalgalıdır.
Kendime ait tek sevdiğim şeydir.
Yavaş yavaş ifşa olmak daha mı eğlenceli diye düşündüren saçlardır. Amacın ne ki?
Ahanda buraya yazıyorum, yazarların donları başlığı da açılacak yakındır. Çünkü donuna kadar herşey meydanda amk.
Kestane rengidir.
Hmmmm ayizit lise koridorunda.
kıvırcık saçlı mütüş bir bayan varsa tanışabiliriz.
biraz daha yakın çekseler de akları görsek dedirten saçlardır.
Kafanın içi boşsa dışındakinin bi anlam ifade etmeyeceği gerçeğiyle hiç bir saç stili, rengi yarışamaz.
Sonradan kaldirmayi bilsen fotograf koyacam ama cekiniyorum.
niye hiç bir saç açık değil lan dedirten saçlardır.
euzubillahimineşşeytanirracim
bismillahirrahmanirrahim.
Ömer çelakıl beklerken hayrete düşürmüştür.
Açık kestane saç , bele kadar...
ben de şey istiyorum amuda kalkarken topuz yapılmış saç.atsanıza.
Ulan harbi harbi fotoğraf atanlar var ya malmısınız amk.
O kadar merak ettiğimiz saçlardır ki efendim, içimiz içimize sığmıyor ve heyecandan kalbimiz adeta pır pır atıyor.
Hayretler içerisindeyim işi gücü olmadan buraya fotoğraf atanlar sayesinde...
Sözlük kızlarının tümü rapunzel oldu çıktı.
Bir erkek olarak benim saclarimdan kisa oldugu icin utanmalari gereken kizlardir.
Simdi buraya 3 ayda saclarim kac degisim gecirdiyse atacagim dikkat cekiyor olacak. Kelim ben.
şu saatten sonra, abazanlar diye yerin dibine vurduğum bütün uludağ sözlük erkek familyasından özür diliyorum. ulan madem kendinizi retorik anlamda pazarlamaya çalışıyorsunuz, bari adam akıllı yapın.

ergenüs abazanyus tayfasına ithafen; hepsini elinizden geçirin. hatta duvardan duvara sallayın. ekonominin en temel prensibi arz-talep kavramına itaat edin.