bugün

istanbul, ankara ve izmir'de şubeleri bulunan diksiyon, spikerlik, sunuculuk, dublaj sanatçılığı, tiyatroculuk gibi konularda eğitim veren kurumdur. eğitmen kadrosu sağlamdır. detaylı bilgiye web sitesinden ulaşılabilir : http://www.baskentiletisim.com.tr/index.html
gitmeyi düşündüğüm akademidir,giden varsa mesajla yardımcı olursa bi zahmet.
kendileri para tuzağıdır.tek işe yarayan tarafı bir kaç ünlü simayla fotoğraf çektirirsiniz.
arkdaşlarımdan duyduğum kadarıyla sağlanan imkanların iyi düzeyde ancak şahsi fikrim bu kursum biraz pahalı olduğu yönünde çünkü kursiyer sayısı alınan ücrete göre biraz fazla.
kendini geliştirmek isteyenler için faydalıdır.
rüştü asyalı nın diksiyon dersi verdiği akademi. hala var mı bilmiyorum, rüştü hocam.
Mesleki bakımdan alt yapı oluşturmak isteyenler için faydalı olabilir.
merkezi Mecidiyeköy'dedir. köklü bir akademidir. spikerlik, diksiyon, oyunculuk, seslendirme kursları vardır. Şuan ki hocalardan bazıları. cihan Ünal, Rüştü asyalı, Aydoğan temel, Müge oruçkaptan, kaan yakuphan, hamit özsaraç, Tunç arslanalp, burcu kaya ve daha değerli bir çok isim.
Arkadaşlar bu eğitime katılanlar var mı? Kaliteli mi, nasıl bir eğitim süreci oluyor?
istanbul şubesini merak ettiğimdir.
Spikerlik kursunun son beş haftasına girdiğim akademi. Eğitimler verimli. Hocalar işin inceliklerini öğretiyor. Gerisi sizin tekrar yapmanıza ve o bilgileri kalıcı hale getirmenize kalıyor. Tek sorun; sınıf mevcudu fazla olduğundan fazla pratik yapma şansınız olmuyor derslerde. Hocalar sıcakkanlı. Özellikle gülşah banda ve bilge yurtdagülen çok tatlılar.