entry'ler (42)

basketbol maçlarındaki ponpon kızlar

Keyifsiz bir basketbol maçını bile çekilir hale getiren güzel vücutlu kız topluluğudur.

resim çekilme çılgınlığı

Facebook'ta başlayan bir akımdır.

Ergen gerisi gençlerimizin eline pro. makine alıp fotoğraf çektirmesi ve kendini fotoğrafçı ilan etmesidir. Artık bu durumla Facebook'ta çok sık karşılaşır oldum. Bu da yetmezmiş gibi bu ergen gerisi gençlerimiz "X kişiye çekimlerinden dolayı teşekkür ederim." yorumunu yapmayı da unutmazlar. Sanki hepsi seri üretim. Bu teşekkür ettikleri X kişinin fotoğrafçılık adına yaptığı tek şey o pro. makineyi almış olduğu her halinden ve çekimlerinden bellidir. Bu durum ergenler ve ergen gerileri arasında önüne geçilemez bir hal almıştır. Lütfen biri çıkıp bu poz veren ve fotoğraf çeken ergenlere model ve fotoğrafçı olmadıklarını söylesin.

Dikkat: Ergen Çıkabilir.

sabah ölü olarak uyanmak

"Tavuk mu yumurtadan çıkar, yoksa yumurta mı tavuktan ?" paradoksuna kafa tutucak bir cümledir.

Not: Sabahları ölü olarak uyanmak , gece ölüp yatmaktan iyidir.
Notun Notu: Uyanıyorsak bir umut vardır hâlâ.

afedersiniz sigara içebiliyor muyuz

"-Bilmem içebiliyor musunuz ?" diye cevap verilesi sorudur.

gecenin 3 ünde kumarda 300 tl kaybetmek

Soğuk su içilesi durumdur.

Not: Gece 3'te 300 TL'yi kimisi kumarla, kimisi de rusla kaybeder. "Nataşa" gibi emekçi kardeşlerimizi burdan elimle yavaş yavaş anıyorum.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

terletici bir aktiviteden sonra yakılan sigaradır.

trafikte bayan motorcu tarafından sollanmak

Bir erkeğin kasıtlı olarak yol vermesi durumudur.

Çünkü arkadan manzara genelde hep güzel olur.

eski sevgilinin yıllar sonra ödemeli araması

Kontör isteyecek başka enayi bulamadığı içindir.

Sen zamanında kızı sev, bir dediğini iki etme sonra aradan yıllar geçsin yine senin iyiliğinden yararlanmaya çalışsın.Bu yüzden artık o "eski sevgilidir".

yatakta ölü gibi yatan hatun

Yatakta ölmüş olabilen hatundur.

bir kadına söylenebilecek en güzel söz

"-Aşkım bir ara bıyıklarını al." cümlesidir.

Not: Benden fazla sakalı olan kadınlar gördüm. O yüzden bu entryim bıyıklarını ısrarla almayan bayanlarımıza gelsin.

fazla kıllı erkek

Hayatında tüy dökücü krem görmemiş erkektir.

Not: Has Anadolu Erkeğidir. Türktür.

kapıya gelen davulcu

ramazan ayının son haftasında para istemeye gelen davulcudur.

insan davulcuya para verirken acaba bu davulcu sahte mi diye düşünüyor sayın yazar ve okurlar. Çünkü bir mahallede kaç tane davulcu olabilir ki?

Not: Ben yirmiden sonrasını saymadım.

coxcomb

nargile hastası olan 6.nesil dost.

japon yapıştırıcısı

insanoğluna bahşedilmiş bir güçtür. Kötü niyetli insanların eline geçtiğinde çok kuvvetli bir silah olabilir.

blues müzik

Çok yaygın bir müzik türüdür.

Bu müzik türünün kökeni Afrika'ya kadar dayanmaktadır. Yaklaşık 400 yıllık bir geçmişi vardır. Bu yüzden rock müziğin atası olarak kabul edilir.
Blues müziğin ortaya çıkış nedeni Afrikalı insanların köle olmasıdır. Kölelik sistemi kalktığında onların hüzününü, umudunu, duydukları derin acıyı ve özgürlük isteklerini şarkıyla anlatmaları sonucu bu tür oluşmuştur. Kısa bir sürede Amerika'nın çeşitli bölgelerine yayılmıştır. Ayrıca bu müzik türünün farklı kültürlerle ektileşime girmesi delta blues, memphis blues, texas blues gibi çeşitli blues türlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

85 yaşındaki sözlük yazarları

yazacak önemli hikayeleri olan atalarımızdır.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

gerizekalı sevgilim benim.
(bkz: mustafa topaloğlu)

yağmur duası na inanan kara cahil

kızılderili soyundan gelen ve soyu tükenmekte olan topluluk.

metafizik cell

kilo alması gereken pırlanta gibi bir 3.nesil yazardır.

bir kızın bakire olduğunu anlama yöntemleri

birçok erkeğin evleniceği kızı seçmek için kullandığı yöntemlerdir.

Not: bir yöntem var ama onu da uyguladıktan sonra bakirelik kalmaz.