bugün

thierry mugler ın muhteşem ötesi parfümü.

hakkında; şişesinin gerçek ametist taşından yapıldığı iddiası mevcut. Alien oldukça sıra dışı farklı bir parfüm. Üç eşsiz notadan oluşan bu parfüm tüm benliğinizi saracak. ismi ile sihirli sözcükleri anımsatan Alien'in zambak yasemininden gelen nazik, güçlü ve zarif taç yapraklarını andıran büyüleyici kokusuna sizde karşı koyamayacaksınız. Alışkanlık yaratacak bu iddialı parfümden vazgeçemeyeceksiniz.

eau de parfum özellikli olduğu için 100ml bulunmayan bu kokunun 60 ml fiyatı = 300-350 tl arası değişmektedir.

not: şekil itibari ile de darth vader a benzetirim. 8 senedir kullandığım vazgeçilmez parfümümdür aynı zamanda.
3 yıldır kullandığım parfüm. bir anektodu paylaşmak istiyorum bu parfumle ilgili.

istanbula sinan erdem' e bir tenis turnuvası için gelmiştik annemle. daha sonra maç bitince nereye gitsek diye düşünürken marina parka gittik ataköydeydi yanlış hatırlamıyorsam. Neyse baya gezdik dolaştık. Daha sonra çok afilli bir mağazanın yanından geçerken bir koku duyduk ama nasıl bir koku. mağazanın önünden geçip bir kaç adım sonra annemi durdurdum anne dedim bu parfumu soralım ben çok beğendim. annem sen gir dedi utandım giremedim. annemi içeri ittirdim kaçtım. bir iki dakika sonra annem geldi ama parfumun adını anlamamış.. neyse anladığım kadarıyla ablama söyledim ablamda yurtdışından free-shoptan alır diye düşündüm meğer o biliyormuş bu parfümü. ablam yurtdışından gelene kadar kadının annemin bileğine sıktığı bir sıkımlık kokuyu kokladık durduk. öyle çakmasıda yok bu parfumün.

neyse 18 yaşında kullanmaya başladım ve girdiğim bütün sosyal ortamlarda herkes durdurup parfumumu sordu. soramayanlar yakın arkadaşlarıma sormuş duydum. etrafımdaki çoğu erkek parfumume çok olumlu eleştiriler yaptılar. yani kısacası kızlar kullanın bu parfümü. paranız varsa tabii hiç acımayın, değer. (bazı kıskançlar "ayyyy çok ağır yaa" diyebilir. aldırmayın.)
Uzayli parfumudur.

(bkz: alien)
Sıkmayın ne olur, kokusunu alınca canım yanıyor.

Aşık olduğum kadının kokusu bu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar