entry'ler (14)

küçükken sanılan şeyler

Damat düğün gününde Gelini alnından öpünce gelin hamile kalıyor sanırdım.

kusmak

garip bir his uyandırır. insanın sanki büyük bir marifetmiş gibi yapınca oh çektiği bir eylemdir. 1 yaşından küçük bebekler günde 50 kere kusar. Ama yaşları azaldıkça %200 artar. Kardeşi veya bebeği olanlar hep bu eylemin kokusunu taşır.

suriyeliler ne zaman gidecek

düzgün bi toprak gördükten sonra neden gitsinler. Bazı tanıdığım suriyeliler savaş çıktığına dua ediyor.

aşkın kederi

insanın ilk başta aşk acısı ile ilgili bi başlık sanıp girip bi şarkı olduğunu anlamasına yarayan bestedir.

ramazan ayı

Hani sevdiğin çocuk oruç tutar. Ama senin canın istememiştir tutmamışsındır bi sorunun falan vardır. Sorduğunda domates gibi olursun ya. Tek bildiğim şey budur.

anneler yazar olsa açacakları başlıklar

patetesli börek mi, ıspanaklı börek mi?

çocuğum neden beni anlamıyor?

akıllı telefon nasıl çalışır?

hızlı arama ne demek?

çocuk mu kariyer mi?

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

ders çalışıyormuş gibi 5 dk kendini kandırıp şarkı söylemeye başlamak. zaman ile okul malzemelerinden bir orkestra kurmak.

çerkes erkekleri

Yakışıklı sakin zeki ama fazla gıcıktırlar. Havaya girdiklerinde çok saçma şeyler yaparlar.

fakir ama yakisikli

Harry Potter filmindeki Ron Weasley'ide kapsayan erkeklerdir. Genelde fazla kardeşleri vardır. okulda başarılıdırlar. ve genelde en güzel kızlarla da onlar evlenir.

sabahlamak

oruç tutmanın en kolay yolu ve insanı büyümüş hissettiren eylem.

biscolata erkekleri

kaslı yakışıklı karizmatik ve biscolata dan daha iyisine laik olduklarının farkına varamayacak kadar saf erkekler.

yakışıklı olmanın dezavantajları

Bir sürü kızın o tür erkeklere aşık olması. Ama sadece senin sevdiğin kızın senin farkında olmaması. Bir Amerikan dramı. ve kıskanılmak var.

aksama kadar uyumak

benim yaşam tarzım. tabii 7yaşından küçükler ve 45 yaşından büyüklerde böyle yapıyor.

ders çalışırken yapılanlar

Herşeyini güzelce hazırlarsın. Kalem silgi hatta atıştırmalık. Tam çalışmaya başladığın sıra bi bildirim gelir. Ona bakarsın. Sözde 2 dk. Sonra telefona dalıp gidersin ve ders çalışmak yarına kalır